Jaar: 1960-1980Collectie: Rene Klein GunnewiekAfgebeeld: Op deze foto staat een eenvoudig houten woonhuis of barakachtig gebouw dat was gelegen aan de achterzijde van Nedap, nabij de toenmalige steenfabriek in Groenlo. Het pand heeft een steil zadeldak en een houten gevelbekleding. Op het moment van de opname verkeert het gebouw in vervallen staat. Diverse ramen ontbreken en ook het dak vertoont aanzienlijke schade. Rondom het huis zijn bomen zichtbaar, wat erop wijst dat het pand in een bosrijke omgeving stond.
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Herkomst
- Collectie ScherpinBeeld. Exacte fotograaf en datering onbekend.
- Collectie
- Rene Klein Gunnewiek
- Jaar
- 1960-1980
- Afgebeeld op de foto
- Op deze foto staat een eenvoudig houten woonhuis of barakachtig gebouw dat was gelegen aan de achterzijde van Nedap, nabij de toenmalige steenfabriek in Groenlo. Het pand heeft een steil zadeldak en een houten gevelbekleding. Op het moment van de opname verkeert het gebouw in vervallen staat. Diverse ramen ontbreken en ook het dak vertoont aanzienlijke schade. Rondom het huis zijn bomen zichtbaar, wat erop wijst dat het pand in een bosrijke omgeving stond.
- Trefwoorden
- Nedap, steenfabriek, houten woning, houten huisje, barak, industrie, vervallen pand, bedrijfswoning, arbeiderswoning, industrieterrein, Zwolle, industriële geschiedenis, erfgoed, sloop, gebouw, woning, fotoarchief
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Kent u personen, locaties of gebeurtenissen op deze foto? Laat dan een reactie achter onder deze foto.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Dit huisje was vroeger van de steenfabriek,fam.H.Stortelder heeft er nog gewoond,en Fam.Hemink vlg.mij ook,een doorloop personeels woning.
Dit huisje werd in de jaren zestig gebruikt om trafo’s onder te dompelen in een soort hars.