Groenlo 700 jaar stad (1977) en Carnavals optocht 1978
Informatie over deze video
Jaar: 0000
Auteur: Theo Kuiper
Oude media-ID: 57
Jaar: 0000
Informatie over deze video
- Fotocredit
- Theo Kuiper
- Jaar
- 0000
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Volgens mij is op de video ook een ander feest te zien. De carnavalsoptocht zie je pas aan het eind. Welke feest zie je aan het begin?
Volgens mij is dat een van de eerste edities van de grolse braderie. Ik zag de vader van Theo Lurvink met zijn kraampje waar hij altijd houten stoofjes aan het maken was en nog meer van die oude ambachten.
Aan het begin zie je een bloemencorso, maar ik kan niet welk jaar. Volgens mij niet 1979, omdat ik de wagen van mijn oude buurt niet herken. Op de beelden daarna is het gemeentehuis nog in aanbouw. Deze is begonnen in 1977.
Wat mij opviel aan dit filmpje is dat voor de gevel van Jackpot 700 een historische gevel is geplaatst. Dit had te maken met de festiviteiten rondom Grol 700. In 1977 vierde Groenlo dat het 700 jaar (1277) stadsrechten had. Volgens mij heeft het merendeel van dit filmpje hier betrekking op. Bloemencorso, braderie met uiytoefening van oude ambachten waarin onder andere Appie Lurvink en Frans Huiskes, de smid, te zien zijn. Overigens, aan het begin van het filmpje zie je op het bordes van het stadhuis duidelijk herkenbaar dhr. Dietz staan en volgens mij was hij toen wethouder. Het filmpje sluit af met een carnavalsoptocht, maar of dat ook in 1977 is geweest kan ik zo niet zien. Het zou kunnen dat de filmer het filmpje nog niet vol geschoten had en het jaar daarop zijn camera weer ter hand nam om de carnavalsoptocht vast te leggen. Ik maak van de gelegenheid gebruik om Hardy Plumé de groeten te doen. Haha, het lijkt wel een radioprogramma.
Van achter naar voren: De carnavalsoptocht is van februari 1978, want het gemeentehuis is in aanbouw. (gestart 1977). Op straat staat Prins Cees van de Zant en adjudant Benny Huirne. Daarvoor de braderie? van 1977, zoals Martie al opmerkte. Daarvoor, als eerste het bloemencorso van 1978 of 1979, want het aangebouwde gemeentehuis is net opgeleverd. Vanaf wanneer werd Van Schaik burgemeester?, was dit zijn eerste bordesscene?
zag op youtube de tekst: 700 jaar vestingstad en carnavalsoptocht. De film is vervaardigs door teetje 51 en trefwoorden zijn: “theo”en “lido”
Is Theo de toenmalige DJ van City/Lido?
vervaardigd
Dit geplatste filmpje komt inderdaad uit resp.1977/1978
Grol 700 1977 en de carnavals-optocht 1978
Dit is een stukje historie van Groenlo met al die bekende figuren klasse
Theo heb jij die film zelf gemaakt?of van iemand anders.
Hallo Theo, ik dacht al dat jij het was die de film geplaatst had. Reuze leuke film die een goed tijdsbeeld geeft van de late jaren 70 begin tachtig. De mode was erg bont, let maar op de parasollen etc. Ik ben benieuwd of mensen zichzelf of bekenden en de praalwagens nog herkennen.
Hallo ik zie me zelf nog lopen
mooie herrinnering
pracht vertoning deze film uniek
Een biertje voor een gulden wat een mooie tijd
hoe kan ik dit downloaden
Het bloemencorso is inderdaad van 1978: U ziet er onder ander de wagen van het NKV met als titel Grieks-Egyptische Ruine met op de trekker Willie Wolterink en daarnaast Frans Huinink.
Achter de wagen van de NKV komt de wagen van de Personeelsvereniging Reukers met o.a. “mens erger je niet” even later ziet U ook nog de wagen van Internos met als titel Assepoester.
Bij de oude ambachten ziet U ook Herman Plekenpool als Tinnengieter in Spakenburgs kostuum. Andere bekenden zijn al genoemd maar toch is mijn advies het filmpje vaker dan een keer te bekijken.
dit is echt een gouwe ouwe perfect dat zoiets bewaard is gebleven bijzonder mooi
willie correct zeker vaker als een keer bekijken ik zie het in het volledige scherm steeds weer wat nieuws
ik heb dezw tijd voortreffelijk mee gemaakt in groenlo even naar de optocht kijken en dan de kroeg mooie film dit
loop hier nog met mijn vader door de stad uniek dit weer te zien
Ik heb deze prachtige film ook bekeken. Op het eerste stuk zie je het bloemencorso. Als je rechts boven in de hoek kijkt zie je nog de draaimolen. Die stond altijd op het Europaplein. Dit is pure nostalgie. Na het verdwijnen van het bloemencorso een paar jaar geleden heeft helaas de kermis zoals die nu gevierd wordt veel van zijn glans verloren.
Het tweede deel van de film is de historische markt in het kader van Groenlo 700 jaar stad in 1977. Ik zag nog Jan Nales staan in de Beltrumsestraat. Dat kan ik me nog herinneren. Hij had een soort narkostuum aan en had een soort woordspel met schoolborden. Ook zag ik nog kastelein Hugo van Druten van Bar 700 (volgens mij heet dit cafe zo sinds 1977. Ook zag ik nog Jan Hekman van de winkel in de Kevelderstraat. En Jan Rondeel die voorop loopt bij de Burgerharmonie. En dan die carnavalsoptocht. Toen mocht alles nog gezien de dampende auto’s. Ik zal de film nog eens bekijken, dan zie ik nog wel meer.
deze film dateerd uit 1978 woonde toen in groenlo wat is dit mooi dat het geplaatst word op internet zie me zelf terug op de markt had dit graag in bezit willen hebben.
vraag me af of dit te downloaden is
hallo theo dat moet jij dan zijn van lido[lido theo]vind het een mooie film veel bekende gezichten heb hier veel herrinneringen aan uniek
dat was de mooiste tijd in groenlo als ik de film zie wil ik wel graag terug kruipen naar die mooie tijd helaas onmogelijk hoop dat het filmpje bij jullie nog een tijd op de site staat444
mooie film uit de 70 jaren en dan een mooi muziekje er achter klopt precies
dit was mooi grolle wanneer komt dit eens weer terug??????????
Het is niet Herman Plekenpool.
maar Herman Plekenpol in Spakenburgs kostuum.
scherp in beeld ga zo door weer een aardige film van groenlo
Is dit ook te downloaden op een of andere manier?
misschien een reactie van scherp in beeld
De film staat op de website YouTube en is overgezet naar flash. Wij zouden niet weten hoe deze is te downloaden.
Redactie
muziek jaren 70?
De muziek bij deze film is van Coldplay en heet Clocks. Dit nummer is uit 2003. Waarschijnlijk heeft de redactie deze muziek er aan toegevoegd.
als je dit wilt downloaden heb je een progamma nodig dat heet you tube downloader alleen zal de plaatser van dit filmpje het goed moeten vinden hij heeft de rechten hier van dat is ook duidelijk te vinden bij de info die verstrekt word ter info
deze film is zo te downloden volgens you tube vindt de auteur dit goed alleen het progammaatje even ophalen ga naar http://www.zdnet.nl downlaods zoeken naar you tube downloader en je hebt het
misschien kun je wel een bellen naar de redactie die weet vast wel zijn tel .nr?
zoek kuiper eens op in lichtenvoorde dan heb je hem wel zoeken op tgj.kuiper
wat zie ik nu mezelf weer eens lopen was op vakantie bij die mooie camping marveld je werd er gebracht met de ??trein uniek dit weer te zien
hoop dat ik dit kan downloaden mvg
De film is door een bezoeker van scherpinbeeld op de website You Tube gezet. Wij werden door hem daarop geattendeerd en kregen tevens de vraag of de film niet op scherpinbeeld gezet kon worden.
Echte mooie opnames uit grroenlo
Mooie tijd dit vooral de braderie op deze film te zien en dan naar die mooie discotheek grolliwood stukje herrinering voor mij mooie film
inderdaad amusement uit groenlo ikherrinner me de tijd nog goed o.m.die braderij in groenlo op de film ook te zien die oude ambachten dat inu nog steeds zo geloof ben er jaren niet meer geweest maar deze film is een mooi stukje toen van groenlo ga hier beslist nog een aantal keren naar kijken
prachtig deze film dat opent met een bordesscene waar ik in terug zie o.m burgemeester van schaik en zijn vrouw, jan dietz,Theo Porskamp,Andries huitink,link de gemeente secretaris en vele andere bekenden later in deze film te zien uniek filmmateriaal
Volgens mij vindt er in deze film 3 evenementen plaats begint met een optocht lijkt me niet carnaval maar kermis?
te zien aan de kostuums van de muziek dan de braderie en tenslotte carnaval in het algeheel een leuke film
mooie film dit moet toch met een vhs camera gemaakt zijn uniek dat je dit om kunt zetten naar een bestand dat je op internet kunt plaatsen digitaal tegenwoordig klasse
Mooi in elkaar gezet ik als lichtenvoordenaar toen gescheiden van groenlo nu samen in oost gelre was dit tch het grolle heb er mooie tijden mee gemaakt zelfs een vrouw in groenlo mee genomen ben er al jaren gelukkig mee getrouwd unieke film dit
hallo scherp in beeld mooi dit uut grolle groeten gait
prachtig mooi filmpje uit groenlo
en een mooi muziekje er achter hoe kun je dit via de computer doen misschien krijg ik via scherp in beeld hier antwoord op mvg
hallo dit is een mooie ook ik sta erop leuk filmpjes te plaatsen scherp in beeld ga zo door
hallo gaaf deze film 3 epesodes van groenlo
perfect ga zo door
prachtig mooi deze film en een aantal goede bekende zie ik hier terug personen die er helaas niet meer zijn
herman en etc. uniek
filmpjes uit 1977/1978 sta er versteld van dat dit op internet te zien helaas geen verstand van computer maar uniek
groenlo 1978/1979/ ok
mooie film dit ook te downloden mvg
hallo scherp in beeld hoe komen jullie aan dit soort opnames buiten gewoon
dit is toch wel een prachtig mooie film prima tijd scherp in beeld klasse
mooie film dit names alle horeca bedrijven uit winterswijk
deze opnames beginnen met de grolsche kermis denk dan in 1977 dan zie je de wel bekende braderie van groenlo was altijd op een donderdag tenslotte zie carnaval mooi aan elkaar geknutselt historisch materiaal
heb veel films gemaakt in deze tijd ik vraag me af hoe je dit doet van een videoband dit omzetten naar een bestand dat je zo kunt plaatsen op internet misschien een reactie via deze site
hallo Michel, Er si apparatuur om films en video’s te digitaliseren. Zo’n 20 jaar geleden zette Joop Koopmanschap als super 8 filmpjes over naar video. Ik geloof dat zijn firma nog bestaat. Tip: kijk eens op Google grtx
Micel, het is vrij simpel om een eigen gratis account aan te maken bij Youtube, video’s te verzameklen en daarop te reageren. Klik Groenlo maar eens aan in de zoekfunctie als je in youtube bent. Je ziet een veldslag, een video van oude ansichten en ga zo maar door.
dank je voor de tip ga hier gelijk mee bezig
Ans joop koopmanschap waar zit dat in Groenlo?
helaas geen film te zien
Streekgids.nl zet ook videobanden (VHS) en 8mm films over op dvd. Deze zet ze eventueel ook op scherpinbeeld.nl
sorry Marcel!!! Natuurlijk, jullie doen dat ook.
michel,joop koopmanschap zit in groenlo wagenmaker 5
siegfried bedankt ga hem opzoeken
Dit waren mooie tijden om terug te zien op scherp in beeld en en dan een muziekje erachter clocks
scherp in beeld bijzonder mooi
het is weer carnaval in groenlo toch leuk dit terug te zien een fragment carnaval van 30 jaar terug.unieke momenten mvg
grolle alaaf
mooi stukje herinnering van groenlo en zeker jackpot 700 ben er in die dagen veel geweest groeten aan hugo en paulien een ouwe stamgast
theo je kijkt toch ook wel even op http://www.streekgids.nl naar de filmpjes van gisteren en vandaag he? ’s Is nog steeds een groot feest!
Ans kijk zeker vaak naar deze site en telkens weer benieuwd ben of er nieuw filmmateriaal gearriveerd is groet
Hallo daar in het mooie GROLLE.
Woon al ruim 30 jaar in Papendrecht maar het is iedere keer weer geweldig personen of andere zaken te zien uit mijn geboorte stad.
Aan allen een hartelijk groet
hallo de carnaval was weer goed in groenlo heb er mij reuze vermaakt in deze film uit 1978 was dat ook al zo, mooi weer een aantal bekenden terug te zien.
groeten roy
mooi die bekende gezichten weer te zien je ziet rinus je ziet jan hekman,jan nales appie natuurlijk sjef bramer en vele meer bekenden o.a. fons monasso voor de lange gang,prachtig dat dit soort videootjes nog bestaan.ga zo door
hallo grollenaren ben al 25 jaar weg uit groenlo toevallig zag ik dit stukje film op you tube en daaarin zag ik dat het ook op streekgids geplaatst was mooi dat ik via deze site streekgids nog iets te zien krijg van groenlo blijf kijken groeten willem
he te gek dit te zien groenlo uit mijn geboortetijd herriner me dit alemaal niet zo meer, maar de omgeving die ik hier zie is fantastisch
leuke film dit en a.s. zondag roomse herrie past precies
hallo ik zie geen video hier jammer
gerard mooie video dit wel zichtbaar op you tube zoeken naar groenlo
ik heb het gezien
http://www.youtube.com
ik zie geen film meer gestolen?????????
http://www.youtube.nl anders kom je op een site met sex ook wel interresant groeten
waar is de film nu?
De redactie heeft de film terug geplaatst. De film werd gedeeplinkd vanaf You Tube en staat daar niet meer op.
Helaas kunnen wij op dit moment daar nog geen stop en start aan toevoegen.
Wij zullen dit binnenkort toevoegen aan de films op scherpinbeeld.
mooi dat het terug is
Vreemd dat de film niet meer zichtbaar is op you tube ga het spoedig weer plaatsen mvg
zou het maar snel doen theo groet bennie
met een klik op de film zou je het toch moeten zien in een groter beeldformaat lukt mij niet vraag aan de redactie
In dezeze resolutie zie ik nog meer van deze film mooi
film nu ook wederom zichtbaar op you tube en google video
heb jij daar nog tijd voor gehad om te filmen, in die tijd stond je toch met dit soort evenementen altijd als diskjockey paraat mooie film dit en zeker de mensen die ik daar zie lopen een boel bekenden gave herinnering
ja vele bekende gezichten en dan zo ik lees uit reacties 3 gelegenheids feesten in groenlo mooie inpressie dit vaker naar kijken elke keer een nieuwe ondekking
Sjef Bramer was ook even pontificaal in beeld zag ik.
gerrit goed gezien was een dorpspersoonlijkheid
Je ziet nog steeds andere personen hoe vaker je kijkt blijft een mooie film toch zag ik dit graag in een volledig scherm ik den dat de auteur hiervan nog meer ziet verder klasse
dit noem ik goud van oud uit mijn prille jeugdjaren
Een bijzonder mooi stukje film dit inderdaad een stukje gebaseerd rondom jackpot 700 dus de auteur van deze film moet je zoeken in die richting.ga hier zeker nog eens vaker naar kijken groeten
mooie film dit uit mijn jeugdjaren excellent bewaard gebleven
dit blijft mooi de tijd van groenlo cees vd sant en zijn compagnon dhr te huirne was een prims carnavals-duo mooie opnames dit en verder zie zeer bekende figuren uit Groenlo. perfect opgenomen en prachtig mooi omgezet naar een ander video-formaat
uniek scherp in beeld
hallo prima figuren te zien in deze film o.a. jan nales,dhr huiskes en vrouw natuurlijk sjef bramer ,willie kormelink , en jan ankone,appie lurvink,fons monasso,dick grooten ,erica zie ik ,ga er vaker naar kijken zie ik er nog meer,prima herinnering dit
hallo jongens nog meer mooie mensen ik zie o.a ook Jan Hekman en vrouw vond dit een prima duo,
wij uit lichtenvoorde blijven dit als een mooie tijd herinneren
Nu ik al reeds vele jaren in duitsland woon en een geboren en getogen grollenaar vindt ik het prachtig op deze digitale manier ik bedoel internet een stukje nostalgie terug te zien uit mijn geboorte tijd. puik dit
hallo mooi film dit ,heb nooit de site van streekgids gezien maar sind vanavond een verassing voor mij, als oud grollenaar hoop ik nog veel te ontdekken hier van het verleden. groet Martin
dit is magnifiek
deze film is goed in elkeaar gezet in 3 gedeelten grolle mooie complicatie
groenlo in de 70/ jaren komen eengoede bekenden van mij in voor kijk hier nog eens vaker naar
dit is een mooie film daterende uit de mooie jaren uit groenlo werkte toen in een cafe in winterswijk en ging in mijn vrije tijd graag naar groenlo wat schets mijn verbazing dat ik mezelf nog zie lopen op de markt aldaar ik zou het graag in bezit willen hebben mag hopen dat het nog lang blijft bestaan op you tube en natuurlijk scherp in beeld mijn complimenten voor de site van jullie groet hennie
ja dit was een mooie tijd groenlo in die jaren denk nog aan de tijd van het mooie lido altijd vol en gezellig volgens mij zo ik nu dit filmpje zie moet het geplaast zijn door die disckyockey toen lido theo zoals ik het zie staan op you tube moet wel heeft er een mooi muziekje bijgevoegd clocks bijzonder toepasselijk
in een woord geweldig
dit moet toch een van de mooiste films zijn van groenlo als ik op mijn computer intik groenlo bij you tube staat het bovenaan dus het meest bekeken daar. bijzonder mooi
jofel deze film ben niet op leeftijd nou ja ken deze tijden goed uniek dat dit geolaatst word
helaas is de film wederom verdwenen op jullie site kan het wel zien op you tube zal wel ergens een fout in zitten. op you tube staat nog een mooie groenlo van de mensen die dit plaatsen bij jullie>verder klasse
Schijnbaar heeft youTube de link veranderd. De film werkt weer.
Opvallend detail: het nummer Clocks van Coldplay loopt mooi synchroon met de wandelpas van de dansmarietjes. Goede keus redactie.
dit is een mooie film uit groenlo
ik denk gemaakt met een super8 camera en prachtig omgezet en behoorlijk scherp te zien af en toe wat te donker maar wel gaaf
compliment zeker aan de redactie deze film is mooi in elkaar gezet door jullie, een film van c.a. 30 jaar geleden en met deze kwaliteit helder en ik zie veel bekende persoonlijkheden uit die tijd was toen stamgast in groenlo heb er een woord voor uniek
Marcel de film was even verdwenen om het wat scherper te maken maar zie is weer geplaatst ter info
mooie daterende opnames uit de jaren 70/80 zat toen nog op school in groenlo ik herinner mij deze tijd nog heel goed zal eens vaker naar deze film kijken misschien zie ik mezelf daar nog eens tussen,zeker die donderdagmiddagen braderie olde ambachten ben er vaak geweest.moooi dit
dit is een mooie film uit de gouden tijd vaan groenlo jammer dat ik hier toevallig niet rondliep scherp in beeld steeds mooier bij jullie
geweldige film dit, ben nu wat ouder raad het wie het is.teetje een gouden herrinnering
dit is toch weer goed in elkaar gezet,zeker clocks prachtige film dit,zeker met deze site doorgaan mvg peter
staat ook you tube, prima herinnering dit
exelent dit. groetjes
Hallo redactie dit is een mooie film vraag me af hoe jullie die muziek er aan toevoegen.
graag een reactie gr
gelukkig hebben wij de film vanmorgen weer zonder stotteren in zijn volle lengte kunnen bekijken,nu hebben we zelfs Hardy ontdekt op het bankje voor bar 700 ,je ziet steeds weer iets nieuws hoe vaak je het ook bekijkt.redactie onze kleinkinderen zouden zeggen VET COOL mvgr
siegfried volgens mij ligt dat niet aan scherp in beeld maar aan you tube maakt het daar wel vaker mee zal dan op dat moment wel over bezet zijn ik zie hen nu ook weer in de klasse nog steed zie ik nieuwe mensen alleen het idee kijk er steeds vaker naar pracht film
volgens mij is de film nog een stuk duidelijker geworden zoals ik lees is het er ven afgeweest om te bewerken je ziet op het einde nu n.l.wie de film gemaakt en bewerkt heeft.perfect
film komt uit het horeca-cirquit
geplaats doot lido theo wat ik begrijp bij de commentaren. Enorm veel bekende gezichten te zien dat geeft deze film toch wel charme redaktie hoop met de toekomst meer van dit materiaal tezien op scherp in beeld,unieke vertoning dit
jongens wat een klasse film dit uit mijn mooie tijd van groenlo zie er nog veel bekende mensen nico jan hugo theo willy jan sjef ton op de rug gezien aan dat tafeltje bij nijhoff theo jan nales noem maar op uniek dit
wat een populaire film dit al 3900 keer bekeken in een tijd van 2 maanden en terecht dit geeft een prachtig beeld uit deze jaren met bekende persoonlijkheden en grol 700 jaar voor mij een pracht herinnenring
naar deze film moet je blijven kijken leuk in elkaar gezet 1977/78 gewoon uniek
groeten uit arnhem toevallig deze site via google gezien blijf kijken.groeten
hallo dit is wel een mooie film helaas is het op wat momenten aan de donkere kant, film is zo te zien al 30 jaar oud met een super 8 genomen den k ook niet dat je deze film beter kunt bewerken zoals je het nu ziet.
verder een pracht herinnering.
leuk in elkaar gezet dit vooral het muziekje clocks loopt prachtig in de pas mee moderne muziek en deze mooie opnames ui de jaren 70/80 ga zo door
mooie film dit doet me eigenlijk meer aan mensen herinneren als aan optochten en etc uniek dit
dit was de, lido tijd grolliwood pampam en natuurlijk de pauw
pracht aan horecabedrijven niet te vergeten city centrum en de rest van groenlo een van mijn mooiste tijden geweest.dit komt in mijn herinneringen weer sterker naar boven,pracht vertoning .
hallo grollenaren bijzonder mooi materiaal, dit uit een prachtige tijd van groenlo.
scherp in beeld ga zo door.
woon nu in duitsland met een nog steeds mooier wordende goser uit groenlo.herinner mij de tijd nog heel goed.prachtig om dit terug te zien,toevallig van iemand de link van deze site gekregen.groeten uit Vreden
woon al geruime tijd in almere maar als ik dit nog eens zie krijg ik de rillingen om terug te keren naar goenlo.1977/1978
waren de mooiste jaren voor mij in groenlo.mooie presentatie groetjes
mooie herinnering ,deze film is een beetje flauw in de verlichting maar zie toch een aantal bezienswaardigheden.
zeker een aantal bekende personen.Geef toch iets zeker aan mijn jeugdige tijd toen.mag er graag nog eens een paar meer zien van deze gr
dit is toch een mooie film, begint met een stukje kermis, dan het geweldige jaar 700,en dan zie carnaval.alles compleest wat grolle in die jaren wist te leveren.veel bekende inmiddels overleden en bestaande mensen kun je hier in terug zien.Heb er maar een woord voor klasse
kreeg deze link toegestuurd van een familielid nog steeds wonenede in groenlo.heb in de jaren zelf gewoont in groenlo toen deze fantastische opnames zijn gemaakt.Zal hier zeker nog eens een aantal keren naar kijken.mvg berry
dit was een gezellige tijd zeker in haaksbergen.gingen graag uit eerst naar centraal,maar toch op het laatst naar groenlo.gezellig even naar noem maar op city-de pauw-pampam- en de rest van de jofele cafeetjes excellent dit
Prima film dit zal toch niet door teet kuiper zijn gemaakt zoja mijn complimenten groeten willem
Willem als je de film tot aan het einde bekijkt zie je tenslotte de namen van de maker en de bewerker van deze film mvg
Wat een geweldige film, ik was destijds 7 jaar, maar kan het nog goed herinneren. De draaimolen op het europaplein is heel typerend voor die tijd. Geweldig!
dit was een stukje grolle bijzonder mooie tijd.hoop dat deze site dit filmpje nog lang laat tonen
Prima verleden hier te zien uit groenlo uitstekend film-materiaal
even naar deze film gekeken geef een goed stukje terug uit de tijd van groenlo zeker op het einde de carnaval,fantastisch
mooi stukje media uit groenlo in deze tijd was ik 2 jaar dus zelf eigenlijk niet te veel van gezien maar wel van horen vertellen[van mijn vader]en deze vindt het een unieke herinnering.
gefeliciteerd met met 500.000 hits deze film heeft er zeker een bijdrage aan geleverd.met al deze unieke dorps-figuren ga zeker zo door gr wilfried
mooie opnames dit woonde in deze tijd in groenlo was toen 2 jaar prachtig ga zo door
Wat een mooie beelden uit het groenlo van toen blijven prachtige herinnerings momenten van weleer
nu zie ik toch een prachtige film van groenlo van mijn prille jeugdjaren helaas dat hier geen orginele geluiden bij zijn het muziekje is wel toepasselijk op de achtergrond. heb nooit gehoord van deze site,maar ga hier zeker vaker naar kijken
Je ziet in deze film toch een aantal mooie herinneringen.
Het begint met een mooie bordes-scene.Waar in ik burgemeester van Schaik,volgens mij later burgemeester van Oirschot.
Meester Dietz als gemeenteraadslid,heb vernomen dat hij nog steeds leeft en in Doetinchem woont.
Andries,Theo helaas in memoriam.Fons Monasso voor zijn bar De Lange gang.
En natuurlijk sjef,Jan Hekman en vrouw.Onze smid Huiskes.Ook Hugo de maker,Rinus,en nog vele anderen.Helaas had ik graag bij deze film wat orginele geluiden gehoord,maar verder klasse.Groet Johan
Hallo mooi stukje film uit de Achterhoek[Groenlo] groet tom
Bijzondere mooie opnames te vinden in deze film.
Ben in deze tijd veel in groenlo wezen stappen ook dit wat hier te zien is meegemaakt. pracht herinnering
Nr. 1 (links) is Ronald van der Wiel. De foto is gemaakt op het schoolplein van de toenmalige Deken van Damschool de huidige Ni’je Veste locatie Buitenschans. De datering is Carnaval 1970. Op de achtergrond enkele huizen aan de Mondragonstraat.
perfecte beelden dit helaas zonder orgineel geluid.mag wel hopen dat dit nog lang te zien is op deze site.perfect
jongens als oud grollenaar diept mij dit in herinnering wat een perfecte opnames.ga zo door perfect groeten
dit is een mooie herinnering zoveeel bekende grolschen terug te zien.mooie film dit
Wat was dit een mooie tijd in Groenlo,en nu zie je alles vertrekken naar Lichtenvoorde,hopenlijk dat dit ook nog eens terug komt in Groenlo.
je hebt er een mooi muziekje achter geknutseld, kan ik ook niet anders verwachten van een top-diskjockey uit de jaren 70
Wat en bijzondere gebeurtenis deze film, in de jaren 70/80 uniek dit.en dan een achtergrond-muziek er bij.Deze muziek wordt veel gebruikt voor dit soort opnames. zelfs de harmonie in groenlo loopt mee op dit soort klanken.geweldig.in een woord klasse.maak er nog een.
groet john
heb hier op deze film wel eens een reactie op gedaan.toen was de achtergrond goldplay.
Dit muziekje klopt precies bij deze opname.muziek loopt erop,carnaval klopt precies.alles bedoel ik.mooi werk
dit komt uit de jaren 70 vindt dit geweldig in het algeheel erg mooi, hopende nog meer van dit soort opnames te zien bij scherp in beeld.mooie site
groeten lois
met kerst 1973 is lido city geopend en lido theo{kuiper}was de geweldige diskjockey ik heb 5jaar met hem gewerkt bij city met 4 meisjes {toen]bleven we ook snachts over; alleen de kelners hadden nog maar een auto, de rest kon op de fiets naar huis of werd weggebracht,op het filmpje ben ik de persoon met knipmuts bij appie in de kraam en links is fons hij heeft het stoofjes maken toen van appie overgenomen,appie makte ook porseleinkastjes krantenbakken postvakken sigarenkistjes enz. ik heb ze allemaal ,ging ook met appie mee naar markten we zijn zelfs tot in texel geweest heb er nog fotoos van,de markt was in1977 vanwege 7oo grolle dus dat klopt.prachtig filmpje Theo
het eerste muziekkorps met de dansmarietjes wit met rode rokjes drumband en muziekanten is Sint Jan uit meddo ze lopen net voor de UFO.
ja een mooie film en door die fantische disckjockey lido theo geplaatst.maar niet door hem zelf gemaakt lees ik aan het einde van de film.ga hier beslist nog eens vaker naar kijken.groeten uit Lelystad.[raad maar wie]
3e jongen met wit kraagje Rene Wolf .Vaak bij ons gelopen om te spelen,
Wat zie ik nu is deze mooie film verdwenen?
hallo zo als ik zie is de film verdwenen op deze site,was toch een mooie film,stond ook op utube
heb het helaas niet kunnnen downloaden. groeten roy
DAT KLOPT LINKS OP DE FOTO BEN IK EN RECHTS NAAST RENE WOLF STAAT THEO ROUWMAAT
EN IK DACHT DAT NAAST THEO PAUL PENTERMAN STAAT.
WIE NAAST MIJ STAAT WEET IK HELAAS OOK NIET MEER.
Theo deze fantastische film is niet meer beschikbaar en ook niet op youtube. Gerrit Buijting heeft hem nog wel, maar het lukt me niet de boel aan het draaien te krijgen. Wat nu?
Uiterst rechts is waarschijnlijk Marcel Walterbos oet ’t Hartebrook.
steeds met bewondering zitten te kijken naar deze mooie film.heb nog zitten kijken naar you tube maar helaas zie het niet meer.wie weet komt het nog eeen keer terug. groet gerard
waar is de film gebleven.in de zak van sinterklaas.misschien komt het als cadeautje terug.03817
PRACHTIG FILMPJE DIT UIT DE VESTINGSTAD GROLLE
filmpje niet al te duidelijk
overgezet,zal wel een vhs zijn
maar zeker mooi om te zien als je goed kijkt
Volgens mij is de vijfde persoon Jos Post,van warenhuis Post uit de lievelderstraat
De 5e op de foto naast Theo Rouwmaat is inderdaad Paul Penterman.
mooi dit voel me al weer 30 jonger
hallo dan,een mooie deze
Ja, fantastisch he?
hallo te gek dit,prima filmpje helaas niet al te scherp maar zal ook wel zo zijn voor die tijd van toen,maar verder bijzonder mooi om naar te kijken.volgens mij ben ik nu 6845.bravo scherp in beeld,ga zeker zo door.groet
als ik dit zo zie prima herinnering moet ik maar eens snel naar grolle hen
kom er zelf ook nog in voor,wel leuk om terug te zien
zo zo dat was het toch wel,pas op dat dit bewaard blijft.
met plezier na zitten kijken,voor mij jeugdsentiment.Blijft een scala aan herinnering,in dat oude grolle toen 700 jaar stad.
film is door Theo verknald
Orgineel was beter van contrasten scherpte
Helaas
Theo Kuiper kan beter het orgineel terug zetten.Muxiek klopt ook niet……
Hallo dan,ga er niet van uit de film verknald te hebben,ook niet aan filmverbetering gewerkt,wat muziek betreft Goldplay,hier waren de rechten niet voor,men noemt dit copyright.mvg
Hallo Gerard,ik heb de film verwijderd lijkt me dan verstandig even het orginele te plaatsen.mvg
Theo, doe de redaktie dan ook even bericht wanneer de originele weer op YouTube staat, dan kunnen ze die hier weer toevoegen, het zou jammer zijn als het niet meer in orde komt.
Het is al weer bijna een jaar geleden maar….de film is nog
niet te zien. . . . Theo of Gerard gaarne even een compromie sluiten zo dat de film weet te zien is. op SIB. . . .
Groet Bennie.
Bennie Klein Zeggelink…..
Deze Staat op:
http://www.youtube.com/watch?v=Ivbj15ugPCg
vrgr
Gerard
Ik denk dat de vierde van links Henri Hommelink wel eens zou kunnen wezen.
Vierde van links is Theo Rouwmaat. Henri Hommelink zat niet in de zesde klas, toen de foto werd gemaakt. Het was de eerste lichting zesdeklassers van de nieuwe gemengde school.
Deze video werkt niet meer!