Statistieken: 9.535 foto's in 389 albums zijn 8.521.188x bekeken en hebben 37.563 reacties. Nog 20 in de wachtrij.

Monocon/Sweetheart/Polarcup

Collectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Collectie
Eduard.M.Smit
Trefwoorden
Monocon/Sweetheart/Polarcup:

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

4 gedachten over “Monocon/Sweetheart/Polarcup”

  1. 20 juni 2025 om 04:17

    Martie, wat zou het mooi zijn dat daar weer een watermolen of waterrad zou komen. Dan kwam er een stukje oud Grolle weer en komt er tevens veel meer doorstroming in de gracht.

    Beantwoorden
  2. 20 juni 2025 om 03:49

    Op de hoek, bij de uitloop van de gracht richting de Slinge, daar heeft ook een watermolen gestaan. Deze is, omdat het buiten de vesting stond en daardoor slecht te verdedigen was, gesloopt. Je kunt dit nog terugzien op de gevelsteen “In de stat van Grol”. Zie https://www.scherpinbeeld.nl/foto/870/groenlo-diversen/10663/uploadsfotosbeeldbank-8-20210226101802. Het is de watermolen die boven de watermolen met de twee raden te zien is. Deze stond aan de Borculoseweg.

    Beantwoorden

Plaats een reactie