Jaar: 40-50Collectie: Maria (Riet) Solberg
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Collectie
- Maria (Riet) Solberg
- Jaar
- 40-50
- Trefwoorden
- Jan Kiezebrink, stad
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Bedankt voor de aanvulling, locatie Kevelderstraat is inmiddels toegevoegd.
REDAKTIE: de locatie is Kevelderstraat.
Riet, denk dat je je een beetje verkijkt op de kleur van dat gebouw. Hier zat rond die tijd de tabakszaak van André van der Mond.
Oops wat foutjes
Het is mijn vader, jaren 40-50, denk ik. Maar dat grote witte gbouw, met grijs dal, op de achtergrond, wat is, of was dat? Riet Solberg, geb. Kiezebrink
John, mee eens. Links op de foto nog een stukje uitbouw in de Kevelderstraat van bakkerij Ter Hoeven, in de volksmond en in het Nedersaksisch dialect uitgesproken als “Troeven”.
Lijkt mij in de Kevelderstraat. Foto genomen richting de Markt. Op de achtergrond nu de Stadspomp.