Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Trefwoorden
- personen, v.l.n.r. Huijskes, Theo ,van Geemen. Wim Konings, Jules ,Moormann, Johannes Tobias Luiken en Pater Konings (Marist)
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Klopt Willy kapelaan en peter…
ik zie ze nog zo voor me zoals ze op Nieuwjaars morgen bij ons thuis verzamelden om naar de receptie te gaan in het Gemeente huis/ Eef Koopmans en Hein tReukers war n daar ook nog bij. Maar dat was vroeger in de tijd , jaren vijftig, ik was nog maar wen kind.
Ben een beejtje laat met mijn reactie. v.l.n.r. Huijskes, Theo ,van Geemen. Wim Konings, Jules ,Moormann, Johannes Tobias Luiken en Pater Konings (Marist)( hield wel van een glaasje bij Op den Akker)
Sorry;schiet mij wat binnen Heb Jansen genoemd maar dat is fout;hij werkte voor Jansen die verschillende winkels had of nog heeft;Werkele naam is Van Geemen.efeen veranderen Redaktie; mvg
Foto compleet
Dat was pater J.Koning van de orde van de maristen, kwam vroeger vaak bij ons langs.
De kaplaan ;heb ik in gedachten en meerdere met mij;Kaplaan Koning.
Frits Huijskes [beroep smid]Jansen;schoenen verkoper.Wim Konings schilder;Julius Moormam juwelier.Jan Luiken slager.pater of kaplaan ???kom niet op de naam ;
Als ik het goed heb de tweede van rechts Jan Luiken de derde Moerman de vierde van rechts Koningsdag pastoor is dat niet Konings