Statistieken: 9.536 foto's in 385 albums zijn 8.521.191x bekeken en hebben 37.561 reacties. Nog 20 in de wachtrij.

25 jaar jubileum Jan Oostendorp

25 jaar jubileum Jan Oostendorp…..

Op de film is het 25 jubileum van Jan Oostendorp bij de Grolsch te zien. De film is beschikbaar gesteld door Jan Oostendorp.  

Informatie over deze video

Jaar: 0000
Auteur: Jan Oostendorp
Oude media-ID: 77

Jaar: 0000
Informatie over deze video
Fotocredit
Jan Oostendorp
Jaar
0000

12 gedachten over “25 jaar jubileum Jan Oostendorp”

  1. 9 april 2010 om 12:00

    Jan enLuus,geweldige duindelijke film,veel bekende gezichten,te veel om te noemen,maar van A tm Z staan er op.

    Beantwoorden
  2. 9 april 2010 om 12:00

    Half Grolle steet erop. Geen beginnen aan al die namen. Zag nog wel kantine’baas Frits Wolterink de bloemen aanreiken. Maar toch enkele namen die ik langs zag schieten: Herman Oosterholt, Frans Klein Tank, Willy Zieverink, Hennie Wildenborg, Erwin Porskam, Hennie Heinsman, Betty Levers, afdelingshoofd Rootink, Henk Ebbers. En natuurlijk de halve liters met de GELE etiketten.

    Beantwoorden
  3. 9 april 2010 om 12:00

    Inderdaad, hal Grolle komt voorbij. En ook zoveel mensen die niet meer onder ons zijn. Prachtige herinnering. Wanneer is deze film gemaakt?

    Beantwoorden
  4. 9 april 2010 om 12:00

    Ans deze film is gemaakt in januarie 1980 door een broer van mijn vrouw die zelf ook op de grolsch werkte…

    Beantwoorden
  5. 21 januari 2011 om 12:00

    Hoi Papa en Mama,

    Vandaag vier ik mijn 25-jarig jubileum.
    Op deze film ben ik nog 16. Nu al 47 jaar. Dezelfde leeftijd als jullie toen.

    Groet Lucy

    Beantwoorden
  6. 21 januari 2011 om 12:00

    Hoi Lucy gefeliciteerd met je 25 jarig jubileum detijd gaat snel je zult wel niet zoveel mensen op de receptie hebben als ik toender tijd maak er maar een mooie dag van Groeten van Papa en Mama ook voor Ton Lucia en Max

    Beantwoorden
  7. 21 januari 2011 om 12:00

    Leuk dat we door de reactie van Lucie Buijs weer even bij deze leuke film terecht komen.
    Lucie, welk jubileum je nu zelf viert weet ik niet maar in ieder geval van harte proficiat.

    Beantwoorden
  8. 19 april 2012 om 12:00

    Ik en veel anderen vragen zich af waarom je vader Jan denkt dat op zijn jubileum er meer mensen waren dan bij jou jubileum. . . Zijn het de veranderingen de afgelopen jaren bij het bedrijf of voelden ze het vroeger als een verplichting een hand te geven aan een jubilaris. . . . We zijn benieuwd op de reactie.

    Beantwoorden

Plaats een reactie