Statistieken: 9.536 foto's in 657 albums zijn 8.511.978x bekeken en hebben 37.564 reacties. Nog 19 in de wachtrij.

Kevelderstraat

Collectie: Stadsmuseum Groenlo
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Collectie
Stadsmuseum Groenlo
Trefwoorden
Kevelderstraat

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

10 gedachten over “Kevelderstraat”

  1. 5 augustus 2022 om 12:38

    Als dit de Kevelderstraat is dan kan ik het postkantoor niet plaatsen rechts achter op de foto. Deze foto komt uit het archief van het Stadsmuseum met bijschrift Nieuwestraat. Maar weet niet of Nieuwestraat klopt.

  2. 5 augustus 2022 om 04:30

    Nic,
    dit is een reclamebord voor fietsen van het Engelse merk Humber, een in de jaren 30 van de vorige eeuw bekend fietsmerk.
    Deze foto zou dus ook in die tijd gemaakt kunnen zijn.

  3. 5 augustus 2022 om 03:13

    Dit is beslist de Kevelderstraat. Wat is het jaartal ongeveer? Opvallend is ook de donkere uitbouw rechts. Die beslaat het hele trottoir en staat zelfs nog op straat. Ook dat reclamebord links intrigeert me. Weet iemand wat erop staat?

  4. 5 augustus 2022 om 02:57

    Prachtige foto. Met veel mooie details. Rolluik links, takel boven de fietsenmakerij en rechts daarnaast enorm hoge deur en ramen.. En daarbij zeer scherpe foto.

Plaats een reactie