Jaar: Ca.1920Collectie: Stadsmuseum Groenlo
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Collectie
- Stadsmuseum Groenlo
- Jaar
- Ca.1920
- Trefwoorden
- Ruurloseweg,Stadsmuseum Groenlo
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Geweldig nieuws om te lezen dat de Beeldbank van het Stadsmuseum op SIB geplaatst gaat worden. Er zullen ongetwijfeld veel foto’s zijn die al op SIB staan maar ik verheug me nu al op alle ‘nieuwe’ foto’s en de vele reacties die er zullen volgen.
PS. Nico, ze zijn nu ook allemaal al te vinden via http://www.museumgroenlo.nl. Maar de site zelf wordt niet onderhouden en reacties worden niet verwerkt. Daarom de samenwerking met ScherpinBeeld. Als museum willen we nog wel wat doen met de opmerkingen die erbij staan. Deze zijn gedateerd v.w.b. de huidige situatie. Dat moet er dus ook vanaf. Alleen feiten over de foto.
Geheel links het tramstation en rechts de woning van melkboer Abbink. Even dacht ik dat de nrs. 3 en 4 Marietje en Leis Abbink zouden kunnen zijn. Als de datum op de kaart klopt kunnen ze het niet zijn. Zij zijn geboren in 1916 en 1921.
De komende dagen zijn al foto’s van de beeldbank van het stadsmuseum te bewonderen.
Roy, ik ken de website van het museum. Ik heb naar die website, in het verleden, vaker informatie gestuurd over bepaalde foto’s maar zag die informatie nooit terug. Dus daar ben ik toen mee gestopt. Mooi dat alles nu op SIB verschijnt.