Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Trefwoorden
- Canisius klassefoto,Jan Giesbers ,school,canisius
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Juffrouw groot bruiderink en meester leisink
Meester Leisink was tot 1955 hoofd der school,opgevolgd door meester Dietz. Juffrouw Groot Bruinderink had jaren de 2e en de 3e klas. Ze werd in 1976 gepensioneerd en tevens koninklijk onderscheiden voor haar vele maatschappelijke verdiensten.
Ben benieuwd naar de reacties van de overige leerlingen die op de foto staan.
Foto 1932;als deze jongens 7 e klas zaten zijn ze circa elf twaalf jaar oud;dan is geboorte data 1921 circa;1920 dan denk ik nu 2017 op weinig reacties;maar wat is 97 jr.er zou er nog best een kunnen leven.maar?
Heeft Rein een idee waar Jan Gissen staat ?
Giesbers natuurlijk
Op de bovenste rij, tweede van links is Willem H. te Molder, geboren in 1920.
Volgens mij is de meest rechtse Jan Giesbers de broer van mijn Moeder
Op de 2e rij van boven moest er nog bij.
Als je de tweede jongeman ziet links de hr Augus Te Molder senior ;is het toch makkelijk als je een even beeld ziet van ;zijn zonen Willy Bennie August;Rienes is het toch duindelijk dat hij sprekend lijkt op Willy zijn zoon gehuwd met Katja.Willie zijn zoon hoor je vaak radio Gelderland;Ook Bennie en Rinus zijn de genen er;
Dank je wel Rein, den wee d’r boavenan steet heft ut assekruuske nog veur de kop zitten