Statistieken: 9.536 foto's in 385 albums zijn 8.521.204x bekeken en hebben 37.561 reacties. Nog 20 in de wachtrij.

Wilhelminastraat: Panden hoek Wilhelminastraat – Ruurloseweg. Bron: Stadsmuseum Groenlo.

Jaar: 1963Collectie: Stadsmuseum Groenlo
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Collectie
Stadsmuseum Groenlo
Jaar
1963
Trefwoorden
Wilhelminastraa,ruurloseweg

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

4 gedachten over “Wilhelminastraat: Panden hoek Wilhelminastraat – Ruurloseweg. Bron: Stadsmuseum Groenlo.”

  1. 12 december 2019 om 11:01

    Willy je hebt helemaal gelijk de laatste woning met erker was vh sigaren winkel van Fam.Jansen op de hoek Ruurloseweg/Wilhelminastraat.

    Beantwoorden
  2. 12 december 2019 om 14:39

    Onder de foto staat 1963, maar als ik goed naar de personen links midden op de foto kijk, denk ik dat deze foto eerder uit de jaren tussen 1910 en 1920 komt.

    Beantwoorden
  3. 12 december 2019 om 15:13

    Aan deze kant woonde de fam Wevers
    Het huis er naast woonde Bouwmeester de toezichthouder van de speeltuin op het pand aan de borculoseweg hoek halvemaanweg
    Hier praat je over de jaren 50 vorige eeuw.

    Beantwoorden

Plaats een reactie