Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : NKV afd. Groenlo
- Trefwoorden
- bloemencorso, corso, allegorische wagen, bloemen plakken, optocht, nkv, watergate, corsowagen, strijd veste grol, 700 jaar stad,
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
een schitterende wagen. Wie zijn die mannen in 17de eeuws kostuum? Rechts staat ook nog een meisje.
De man links is Jan Gelink en is in gesprek met Willem Geelink uit de Walstraat. Het meisje is een van de twee dochters van Willie Wolterink. De corsowagen staat klaar voor vertrek bij de Grolsch. In dat jaar heb ik samen met Willem Geelink gecollecteerd tijdens het corso en er was in dat jaar heel veel volk op de been.
Reken maar uit een parcour van 2,5 km lang met mensen, vijf rijen dik en aan beide kanten van de weg.
Daar komen nog bij de mensen achter de ramen en op de bordessen en balkons. Ik zou zeggen: Voor herhaling vatbaar.
Hier zien we Jan Gelink en Willem Gelinck in 17e eeuws kostuum, het meisje rechts is volgens mij een dochter van Jan Gelink.