Jaar: ±1910Collectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- ±1910
- Trefwoorden
- ruurloseweg,1910,woning,familie bekkenutte,kormelink
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Waspoeder was er toen nog niet alles werdt gewassen met groenezeep ,en wat mooi wit zijn de schotten en de kinderen hun kleertjes.Ik zal mij ook eens een deze dagen een pot halen,en eens bekijken hoe wit het wordt ,maar weet wel zeker snee wit. Laatse nieuws TV Gelderland,de meeste waspoeders onsmetten niet genoeg.
wit poederwasmiddel met een scheut Vanish toch wel? Maar tja, waar stond de woning van deze Bekkenuttes? Zou het een stadsboerderij zijn?
Zeer verrast. De zelfde foto zit in mijn stamboom boek Bekkenutte. Dit is inderdaad Hermina Catharina Kormelink. Gehuwd met Gerardus Johannes Bekkenutte. Dit is mijn overgrootmoeder, met 2 van haar 7 dochters. Het is ons ook nog steeds niet duidelijk welke dochters dit zijn.Dit huis stond inderdaad op de Ruurloseweg, naast de melkboer Abbing, waar mijn moeder vaak met Marietje Abbing speelde. Er tegenover is nu een fietsenwinkel. In dit fotoalbum van deze mooie site staan nog veel meer familie leden van mij. Hoe kan ik aan die foto’s komen? Verder heb ik nog een aantal vragen over de Bekkenutte’s. Wie kan mij helpen aan antwoorden?
Goede morgen Piet.. Bekkenutte is een naam die al heel lan in Grolle voorkomt. Staat de stamboom op Geneanet? Waar kunnen we die vinden? We zijn natuurlijk heel benieuwd. j.luiken@upcmail.nl
Ik neem aan dat dit huisje links naast de melkboer stond? 1 van de leilindes die voor beide huizen stinden en hier staat afgebeeld staat er nog.
Beste Piet, vul ook in de zoekfunctie van deze site “Bekkenutte” in en je vindt mogelijk meer info.
Het huis stond inderdaad links naasts Abbing.
Mij is verteld dat het in de jaren 30 ? met een flinke storm is ingestort .
Het is nu Ruurloseweg, maar zou het vroeger Schependom 25 a geweest kunnen zijn ?
Beste paul ik zie maar 1 leilinde bij mij staat maar een beuk dat weet ik heel zeker ik heb ook nog een paar foto.s voor jouw gr jan
De grenzen tussen Groenlo dat in 1277 Stadsrechten kreeg ,en de heerlijkheid Borculo liepen door de stadsgracht.in de loop van de Middeleeuwen is de stad er in geslaagd het gebied uit te bereiden ten koste van de omliggende buurtschappen.Het Grondgebied van de huidige gemeente Groenlo is bijna indentiek aan dat van de laatmiddeleeuwse stad en Schependom Groenlo. misschien heb ik vandaag eindelijk wat gevonden.??
Beste Piet,de laatste genaratie Bekkennutte van circa 1924 is voor enkele maanden overleden,naam Henk,hij was een zoon van Jan van de sloffe,Jan had meerdere broers waar van een die de bijnaam had Nuts,zijn nog levende zoon zal circa 82jr zijn en nog in leven,maar je begrijpt mij wel dat zijn de op volgers van een nieuwe genaratie Bekkennutte.
Wim klopt ook na de oorlog hebben ze samen nog bij de heide maatschappij gewerkt gr jan