Jaar: 11 sept 2007Fotograaf: Eduard.M.SmitCollectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotograaf
- Eduard.M.Smit
- Fotocredit
- Foto : Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- 11 sept 2007
- Trefwoorden
- wasserij slijkhuis, wasserij, slijkhuis, hubers en co, hubers, lageschaar, melkfabriek, boterfabriek, meubelfabriek, timmerbedrijf, baron zeepbel, werkplaats, schoorsteen, woerdseweg, 2007
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
De boomgaard die je ziet is ook er oud.Volgens verhalen 85 jaar.Mijn vader heeft er nog appels geplukt tijdens de oorlog.Wie weet hier nog meer over.Info.
SANDER BOMEN OP DE VOOR VOORGROND ZIJN GEEN 85 JAAR OUD DAT ZIJN HALFSTAM BOMEN VROEGER KENDE MEN ALLEEN MAAR HOOG STAM BOMEN
DOE JE VADER DE GROETEN VAN MIJ
Hallo J.H Oostendorp.
Ik heb het nog even nagevraagd bij wat oud familie leden.Van die bomen die er nu allemaal staan zijn er zeker 5 fruit bomen 75 jaar.
Dus toch geen 85 jaar.(mischien wel 80.)
Waar het om gaat is, dat zo iets mooi is dat het er is.
Zo veel oude fruit bomen zie je niet meer.
Vroeger toen mijn vader klein was plukte hij er appels.(in de oorlog)later ik , en nu mijn zoon Lucas.
Gegroet.
Oja, nog de groeten terug van mijn vader.
Hoi Sander, tot zaterdag, dan kom ik in ieder geval appels kopen bij dat leuke stalletjes van je zoon.
Dag Ans ,tot zaterdag.
Het leuke stalletje is een idee van mijn vader.Hij verkoopt de appels met een mooi verhaal er bij.Lucas plukt af en toe een appel.Hij is 5 jaar.
Hij is nog niet zo fanatiek als zijn opa.
Momenteel is het meer Fietsen,voetballen en spelen.
Tot ziens, ik ben erg nieuwsgierig naar het interieur. Overigesns lijkt mij deze foto genomen tijdens de werkzaamheden rond de ecologische verbindingszone rond de Slinge.
Frans en Sander Lageschaar, hartelijk bedankt voor de gastvrije ontvangst en de uitvoerige en interessante rondleiding door bedrijf en omgeving. We hadden nog wel uren door kunnen praten. Ik heb door de gedetailleerde uitleg van Frans zeer veel informatie opgedaan, niet alleen wat betreft de wasserij (1902) , maar ook wat betreft de verdere ontwikkeling van de bedrijven die hier gehuisvest waren, ook over de dieren, pony’s en schapen en al die appelrassen en nu maar zien of ik het kan onthouden. Snel noteren dus. Ook vond ik het leuk om Roy nu eens in levende lijve te ontmoeten die een privé rondleiding kreeg door Sander. Ik heb een onvergetelijke morgen achter de rug.
Ik probeer vanavond nog een foto-album op HYVES en FACEBOOK rond te krijgen.
Hoi Ans,het was een gezellige zaterdag morgen.
Ik ben zelf ook erg geintereseerd in de geschiedenis van de familei Lageschaar en over grootvader Jan Lageschaar.
Ans graag tot een volgende keer.
Nog de groeten van mijn vader.(p.s.Kijk ook eens op http://www.dock-19.nl hier kan ik mijn culinaire creativiteit kwijt.
Was een oud pakhuis is nu een restaurant.).
Dag Roy,leuk dat je er was.Weer bij gepraat.We houden contact.