Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Coll : Mathilde Steenbergen
- Trefwoorden
- Schoen- en Lederfabriek Oosterholt/Wiegerink :
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Wat een mooie en unieke foto.
Weer een schitterende kaart Mathilde. Ik ben benieuwd of er ook nog opnames zijn van het interieur in die tijd.
Ik kan me bij voorbeeld voorstellen dat die ramen rechts bovenin ventilatieroosters zijn.
Het looien van leer zal veel walm met zich meegebracht hebben. Het gezelschap op de foto ziet er feestelijk uit. De dames dragen grote hoeden. Zouden ze iets te vieren gehad hebben?
Dag Ans, het poststempel v ermeldt: 12 september 1904. Wellicht is in de archieven te achterhalen of er in die tijd iets gevierd werd. Gaan we samen eens opzoeken in het archief, oke? Gr. M.
Doen we, gezellig!
Matghilde. heb je die foto van de kanonswal met kanon en bankje al opgezonden naar scherpinbeeld?
corr: Mathilde
dat is waarschijnlijk hetzelfde bankje dat je hier ziet, maar dan met dame
hetzelfde bankje waar de heren van laatste reacties opzitten. het schijnt nu op de Halve Maan te staan
Dag Paul, Zie hier een zeer oude foto van de looierij, opgezonden door Mathilde Steenbergen.
aan de hoeden va de dames te zie stamt deze foto van omstreeks 1900