Jaar: 1961Collectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- 1961
- Trefwoorden
- lepelstraat,muur,ijzer winkel,huijskes gereedschappen,huijskes
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
de muur van het oude kerkhof?
Graag zouden we een afdruk van deze foto willen ontvangen aangezien wij nu in het pand naast ijzerwinkel huijskes wonen
Beste Edwin, je kunt je voor een afdruk van deze foto het beste in verbinding stellen met Eduard Smit. Deze foto komt uit zijn collectie. Scherp in beeld verzorgt geen foto-afdrukken.
U ziet het huis van Huijskes.De grote deuren daar woonde Theo, boer en melkboer.Dat was de vader van Theo, de voorzitter van groll.Dan volgt het huis van Heer Verheijen.Dan kwam huis Arink.Deze man had altijd twee honden voor zijn trekkarretje.Verder het dak was van cafe op den akker.
Ik moet het een beetje doen,met stukjes en beetjes.Na de fam. van heijden,woonde er een gemeente architect.Deze architect heeft een zonnewijzer voor de gemeente gemaakt.Deze zonnewijzer staat tegenover villa Lasonde.Het mooie park wat langs de stadsgracht loopt.
sorry, na veel nadenken was het niet van der Heijden,maar de fam. Eijsden.Deze was werkzaam bij de gemeente of de boerenleen bank,in de Lepelstraat.Maar dat betwijfel ik. De direkteur van de bank was Wolters.Zijn assistent was Johan Heijskens.Van smederij uit de Lepelstraat.
mooie foto rechts Huijskes en dan nu Roerdink, voorheen vanEisen.hier was dus Pondes.
Bennie, heette die gemeentearchitect niet Van den Brink?
stond die zonnewijzer niet op de plek waar nu dat kötterege perspex monumentje staat?
Ans ,rechts met die grote deuren woonde Theo Huijskes ook een stadsboerderij,later ging Huijkes met de melkwagen,Theo Huijskes was een broer van de 2 smeden Huijskes en van Harrie de op richter van het steumken en de Tuunte in Winterswijk.En dan was er nog de vrouw van Nerus groot Bruinderink ook meisjes naam Huijskes.