Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Siegfried Plume
- Trefwoorden
- slachterij,luto,uitbenen,versnijden,persoon
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
geen commentaar ,ik ben de sigaar.
kon dat nog in die tijd, een sigaar?
Rookvlees?
hoi Henk
ja toen kon dat nog ,dat was de goeie ouwe tijd hard werken met veel plezier
hoi Martie
Rookvlees!
te weinig rook hij was meestal zo weer uit
Beste Siegfried, wat voor sigaren waren dat dan? Bij Bill Clinton branden ze langer. Doe de groeten aan Hardy.
zijn er nog fotos van de voorloper van de luto de klk mijn oom heeft er gewerkt als bedrijfsmonteur
Hallo Siegfried, Wat een levendige foto’s van de werkzaamheden in de LUTO. Als kind mocht ik zo’n 60 jaar geleden vaak mee om op de platte wagen een varken op te halen dat er geslacht was. Toen heette het nog KLK.
Ik hoorde dat je nog één speciale foto in petto hebt. Als ik in ons Grolle ben kom ik die graag een keertje bij je lenen als het mag, om er een kopie van te maken.
Hallo Siegfried, Leuke foto. Leuke opmerking van Martie. De varkensstaarten waren dacht ik afvalvlees. Varkens staarten werden door Stroeby in een zak meegenomen naar huis en mijn moeder gebruikte ze in de erwtensoep of bakte ze. Ik vond het heerlijk om aan de staarten te kluiven. En onze hond was er ook gek op. Heb je meer foto’s uit het verre verleden?
Mvgr. Peter
hoi Martie
Bill Clinton hat ook geen KOUD Vlees op tafel liggen
mijn sigaar was een Panter