Klassenfoto Mulo/Mavo

Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Coll : Wim Cuppers
Trefwoorden
klassenfoto,school,mulo,mavo,schoolzwemmen,zwembad,de bempte,jongens

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

10 gedachten over “Klassenfoto Mulo/Mavo”

  1. klopt Willy, Uitgebreid Lager Onderwijs of Meer Uitgebreid Lager Onderwijs. Het verschil tussen die twee weet ik ook niet precies. En daarvoor had je nog de Fransche School, die zat in het gebouwtje achter de huidige VVV en Grols Museum, waar ook de Mosskee heeft gezeten. Overigens: wanneer is het gemengd zwemmen ook al weer ingevoerd? Dat moeten we Erik Mentink vragen denk ik.

    Beantwoorden
  2. Bedankt voor uw opmerkzaamheid. De redactie heeft een foute tekst onder de foto geplaatst. Het betreft hier foto´s van de Mulo. De tekst is inmiddels aangepast. Mvrg

    Beantwoorden
  3. dit is van dezelfde lichting, (de geboortegolf van 1946) -in map klassefoto 1954 canisiusschool-3e klas). Ik herken op bovenste rij alleen nog 2e rechts Wim Cuppers, die deze foto’s heeft aangeleverd, en middelste rij vlnr Gait Gebbink, Hennie Dibbers, onze oud-wethouder Leo Huurdeman, Jannie Roerdink muzikant, ? , ? , Frits Kolmer, ?
    onderste rij Frans van de Drift, W. Porskamp, ? , ? , sjek?Jansen, ? .

    Beantwoorden
  4. Bovenste rij tweede van links is Herwick Tan, zoon van mevr. Gobes. De familie woonde aan de Frederik Hendrikstraat.
    En als ik mij niet vergis, is de jongen op de middelste rij, 2e van rechts, Jan Peek jr.

    Beantwoorden
  5. Dit is een foto van de canisiusschool,en toen was er nog geen Mulo Maar dat was toen Ulo en dan had je de HBS,wat tegenwoordig Havo heet volgens mij en ik zit in de middelste rij naast Leo Huurneman

    Beantwoorden

Plaats een reactie