Jaar: 6-09-1997Fotograaf: Eduard.M.SmitCollectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotograaf
- Eduard.M.Smit
- Fotocredit
- Foto : Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- 6-09-1997
- Trefwoorden
- winterswijkseweg,1997,abtb,cta,gebouw,de groen
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Persoonlijk vindt ik het toch jammer dat dit beeldbepalende gebouw is verdwenen. Voor velen een lelijke kist, maar het is wel zeer kenmerkend voor cooperatiegebouwen. Ook bijv. Winterswijk, Aalten en Eibergen hebben het loodje gelegd en onlangs Beltrum ook. Veelal stonden dergelijke gebouwen aan het spoor, in verband met het bulktransport per spoor. Over een tijdje zal deze bouwstijl wel weer opnieuw gewaardeerd worden en zal men de sloop betreuren.
Het huis wat voor de ABTB stond en er nu nog staat is na de oorlog lang bewoond geweest door Mevrouw de Groen moeder van Andries De Groen lang mede direkteur van de Grolsch fabrieken. En woonde zelf in de witte villa aan de Winterswijkseweg.
volgens mij heeft hier nooit een mwde groen gewoont wel frans de groen.
de moeder van frans en andries de groen heeft gewoont aan de mattelierstraat waar nu de fam beets woont
de weduwe de groen -schurkman de moeder van andries en frans de groen heeft wel degelijk in dat huis gewoond toen frans ging trouwen heeft zij het huis aan de mattelierstraat gebouwd
Jan,ie hebt het good.
wij hebben in dit huis gewoond en het verbouwd, toen wij tijdelijk weer in Nederland woonden…van 1992 tot 1995….toen wij het verkochten was er al wel sprake van dat de A.B.T.W. weg zou gaan…..
Hallo Diana, jullie voormalige huis komt nu wel veel beter tot zijn recht, te meer daar het boekhoudbureau nu ook die rode steensoort gebruikt heeft. Alles sluit nu mooi op elkaar aan, maar dat is natuurlijk wel een kwestie van smaak.
Ja…ik weet het..heb er foto’s van gezien…het is en blijft een mooi huis en een mooi punt….we hebben er ook met veel plezier gewoond..totdat de heimwee naar Australia te groot werd….