Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Coll : Eduard.M.Smit
- Trefwoorden
- lievelderstraat,paard en wagen,paard,wagen,fietsen,personen,huizen,tops,marcellino
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Hier staat de gaslantaarn voor de firma Ainsworth nog in volle glorie en niet ontsierd door een of ander raadselachtig bord.
Ans, ik denk dat hier links een slager in beeld is die voor Nr.15 staat. De slagerswinkel zelf staat hier links niet op.
Hoi Gerrit ,volgens mijn oudstebroer 81 jr ,is er een slagerswinkel gewees waar Kiezebrink; heeft gewoond,later is dit Stoverinck geworden en heeft er nieuw gebouwd,het moet dus tussen Konings en Nijhof hebben gelegen,dus wat je zeg waar de slager staat. is correkt.gr.
Sorry,wat vergeten,zelfs weet ik nog dat Kiezebrink er een etalage in had,waar hun woonkamer van hadden gemaakt.Jan van Os kwam er veel daar hij is gehuwd met een Kiezebrink,en Willy Lansink zijn moeder [nog levend]weet hier ook vast wat van.
Dat is geen slager maar een schilder. Die droegen toen een lang hemd. Kan wel een Lindner zijn.
Theo, dat zou best kunnen. Het zou ook de Coiffeur van huisnummer A23 of A24 kunnen zijn. we kunnen het hem niet vragen