11_onbekend_02

Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie: Jan Wiegers
Trefwoorden
Terug zetten Kruis en haan St.Calixtuskerk : De personen op de foto zijn niet bekend bij ons.

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

10 gedachten over “11_onbekend_02”

  1. Bennie Kl. Z., Jan Geerdink is het zeker weten niet, maar elders in dit album wordt gesuggereerd dat het smid Leijzer moet zijn maar die ken ik niet persoonlijk.

    Beantwoorden
  2. Het kan ook nog Jan IJzereef zijn ,die heeft ook bij smid Huijskes gewerkt.Met overall aan, alpinopetje op en een sigaret in de mond.Zo kennen we Jan toen hij bij de Luto werkte.

    Beantwoorden
  3. De man in de overal en alpino pet is niet mijn vader J. Geerdink.
    Ik denk inderdaad dat het smid Leijzer is.
    En op de voorgrond inderdaad Jan Reukers , alleen al aan zijn houding zou je hem herkennen

    Beantwoorden
  4. Dit is zeker Bernard Leijser niet, ik zou mijn oude buurman direct herkennen. Bovendien heb ik hem nooit in overall gezien, Leijser had als werkkleding altijd een kiel met een zwarte manchester broek.

    Beantwoorden
  5. Nou Bernard,dan is het toch Jan IJzereef,zoals ik al dacht gisteren,,ik trof vanmiddag een oud collega en die zei,er was er maar 1 die ook nog een leren riem over zijn overall droeg.en dat was Jan.Misschien melt zijn zoon Jos zich nog op de SIB.

    Beantwoorden
  6. Paul, volgens mij komen ze naar de oude Calixtuskerk aan de Markt om daar het klank en lichtspel officieel te openen. Een aantal jaren geleden hadden we de eer om Beatrix langs ons huis te zien scheuren op weg naar de Nedap, om vervolgens per helikopter weer te vertrekken vanaf het Grolse Boys terrein. Overigens was ze daar ook aangekomen per heli.

    Beantwoorden

Plaats een reactie