Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Trefwoorden
- Klassenfoto Canisiusschool:
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Dit is de kleuterschool op schralenstein (pensionaat ) met volgens mij juf Notten
Dit is geen foto van de Canisiusschool.
Dit is inderdaad op de kleuterschool aan het Scharlenstein. Het jaartal van dit schooljaar is 1966/67. Een paar kinderen op de foto zijn ons bekend: Linksboven Marion Keuninger links naast haar een jonge van Konings. Derde rij staand derde van links is Petri Meijer. Tweede rij zittend tweede van links is Marieke Platter. Tot slot: voorste rij vijfde van links is waarschijnlijk Rudi Wolters en tweede van rechts is Gea Lurvink.
Klopt helemaal, zelfde klasse lokaal als ‘mijn’ klasse foto.
Zoek even naar Luc Scholte van Mast en je vind dezelfde kastjes en ramen (maar met zuster Unocencia) Zal 1974 of 1975 zijn geweest.
De kleuterjuf is waarschijnlijk van Esselink???
Zeker niet de Canisiusschool 100% Schralensteijn.
Welke school is dit (jozephschool??) dan kunnen we deze foto in de juiste map plaatsen.
Hallo André, ik weet het niet zeker of deze kleuterschool hoorde bij Sint Jozephschool of dat het er los van stond. Misschien weet iemand anders op SIB dat.
Nr 2 boven linkd is een jonge van Konings van de Kevelderstraat
2e rij links nr 1 is een zoon van Decherink[Henk kelner] nr 3 2e rij rechts is een jonge van Lankheet;denk dat Ben Dechrink moet weten wat voor schooltoch;deze leerlingen zijn circa van 1960 61
Sorry leerlingen van circa 1963 maar voor zet gegeven;