/uploads/fotos/04-20160520101328

Collectie: Familie Steverink
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Collectie
Familie Steverink
Trefwoorden
orkest,bekkenutte,vleugel,Jo van `t Hooft,Anton Blanken,saxofoon/klarinet/trompet,Jo Bekkenutte,saxofoon Hans Toenink,drums,Jan Steverink,gitaar,

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

5 gedachten over “/uploads/fotos/04-20160520101328”

  1. Foto volgens mij met 4 latere muzikanten van de Grollico`s. Links achter de vleugel Jo van `t Hooft. Anton Blanken: saxofoon/klarinet/trompet. Jo Bekkenutte: saxofoon. Hans Toenink: drums. Jan Steverink: gitaar, accordeon. Foto lijkt mij genomen in Het Volkspark Enschede.

    Beantwoorden
  2. Richard op deze foto staat “Orkest Bekkenutte”. Er komt ook nog een bijna dezelfde foto met op dezelfde borden, de naam ” Orkest de Grollico’s”. Met achter de piano jou vader, met trompet Anton Blanken, drums Hans Toenink en Accordeon Jan Steverink. Bide foto’s zijn dan waarschijnlijk in Het Volkspark gemaakt zijn. Waarschijnlijk heeft het te maken gehad met de dood van Henk Bekkenutte of met de ziekte TBC van Jo en Broer Bekkenutte.

    Beantwoorden
  3. Wim, volgens mij schrijf ik dat ook.(4 LATERE muzikanten) Die foto die jij bedoelt staat al in de map De Grollico`s.

    Beantwoorden
  4. Dus ik bedoel hiermee dat dit orkest Bekkenutte is met 4 muzikanten die later bij de Grollico`s speelden. Dit om eventuele discussies te voorkomen.

    Beantwoorden

Plaats een reactie