Jaar: 1949Collectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- 1949
- Trefwoorden
- markt,beltrumsestraat,nationale bank,bank,autobus,postkantoor,willem oldenkotte, willem,oldenkotte
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Het ziet er nu 2014 toch wel heel anders uit,en wel prachtig.
Voor wie de foto kan uitvergroten: Boven het huis van manufacturier Maas zit een uitbouw met twee ramen. Daarboven is een balustrade te zien. Zo stukje balustrade zie je ook nog voor het huis waar Mendels woonde in de Nieuwstad, Boven het Joodse Baar huisje bij de Joodse Begraafplaats heeft ook zo’n balustrade gezeten. Die is er met een stormramp afgewaaid en nooit meer opgebouwd.
DE bussen van de GTW stootten nog veel afvalgassen uit. Net niet in beeld he5t huis van Ter Hoeven waar het GTW kantoortje zat., beheerd door Bernard Temminghof.
Helemaal boven links in beeld het huis van Heinsman, daarnaast als een witte vlek slagerij Luiken (Jan).