17_1936

Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Groenlose Hengelsport Vereniging
Trefwoorden
Groenlose Hengelsport Vereniging : Op de foto o.a. J. Luiken, G. Hubers, J. Mogendorf en J. Voerman. Ze hebben zojuist paling gestroopt in de Slinge bij Groenlo. Dit stropen was toen een populaire bezigheid.

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

10 gedachten over “17_1936”

  1. Ze zeggen weleens ;vissers zijn net kinderen als ze iets vangen;geloof er steeds meer in als ik deze foto zie;waarom weet ik dat daar ik zelfs al jaren vis.Ook wij gaan zo tekeer om n’visje al is deze ook maar 15 centimeter;en bij thuiskomst;begint het visserslatijn;wat hadden wij een net vol vis.als antwoord;ja ja dat zal wal moar woar hij ze dan.

    Beantwoorden
  2. Kan me herinneren dat er wel eens een vrachtwagen vol water en palingen door de straat reed. Die werden dan door de buurvrouwen die er een gekocht hadden bij ons in de koelcel gedaan en ze leken dan wel dood van de kou, maar als je er een uithaal en onder de kraan hield begon die te spartelen.

    Beantwoorden
  3. Ja het was Jo Hubers. kan dat nog veranderd worden redactie? Wat hebben die heren altijd veel pret gehad. En Jacob Mogendorff scheen nog geen idee te hebben van het gevaar dat hem boven het hoofd hing. Nu ligt er een Stolpersteentje voor zijn voormalige woonhuis Lievelderstraat 33. Eentje voor zijn vrouw en eentje voor hem. Klick op Google “Jacob Mogendorff” en “Stolpersrteine” voor meer informatie.

    Beantwoorden
  4. Ja een echt herenbadpak en Jo Hubers zie je altijd met zijn onafscheidelijke hoedje op. NU ik er over nadenk moet deze foto voor 1943 gemaakt zijn, In dat jaar werd Jacob Mogendo0rff gedeporteerd naar het oosten..

    Beantwoorden

Plaats een reactie