Jaar: ±1900Collectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- ±1900
- Trefwoorden
- beltrumsestraat,±1900,polvertoren,kruidenierswinkel,beekman,lakenwinkel, herman huyskes.
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Prachtig, die oeroude foto’s. Toch meen ik dat ik deze foto elders al eens tegenkwam. De man met de hoge hoed zou dan een Mendels zijn.
Het pand met die mooie gevel is dat het pand waar nu Gunnewijk in zit en de bomen daar naast was toch een tuin, dar naast was later Garage Kaak.
Het witte huis achter op de foto links is het pand waar Pierik in heeft gezeten
Het 2de pand rechts is nu ingang Gunnewijk.
Ia het pand waar al die mensen staan een voormalige stadsboerderij? En is het pand uiterst rechts dan bakkerij Frank-Schoenmaker?
Rechts achter bij de laatse persoon;is Huijskes,kijk etalage betimmering.
eerste huis rechts is tot het laatst de Slijterij Theo Verheijen in geweest.
Ja dat klopt Frans, dat zie je ook als je de andere foto’s van dat pand vergelijkt. Rond 1900 was dit luxe bakkerij Farnk Schoemaker. Er zaten twee gevelplaten onder de etalages: “patissier” “Confiseur”, die zitten tegenwoordig onder etalages van Wissink op de Markt. Het zijn dezelfde oude stenen. Mooi dat ze hergebruikt zijn.
In het huis naast de slijterij heeft Berndien Halink gewoond.In 1950.
Loes weet je ook ot wanneer Berdien Halink hier woonde? Je bedoelt Berdien Halink van oorsprong Bastionstraat?
Loes bedoel je Berdien die is gehuwd met Antink.