Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Reny van Wees.
- Trefwoorden
- familiefoto,familie oesterholt,oesterholt,familie,personen,mannen,vrouwen,kinderen
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Reny,je moeder onder nr 2 met witte vlekken jurk.??Ik zie je vader niet ;je opa ook niet;Met onder met kaal hoofd komt mij zeer bekent voor.
Leuke foto Reny, wie is het bruidspaar?
Hoi Reny,het is jou foto met respekt maar hoe kan het dat ik twijfels heb,schat deze foto begin jaren vijftigmvg
ik zal de vragen beantwoorden hetbruidspaar is mien en bernhard rondeel oesterholt. getrouwd in plusminus 1944.mijn moeder is inderdaad onderste rij 2e van links, daarnaast de moeder van bernard rondeel , woonde 1e huis dek. hooymansingel.2 verder gerrie oesterholt . achter de bruid betsie oesterholt . kindje christel, toos oesterholt, voor op de grond huub oesterholt , zussen van mijn opa ,achter in het midden staat ook nog de vader van de bruidegom. was vroeger ergens vaandeeldrager. nou dit is wel een heel verhaal
Wel een leuk verhaal, ik had vanmorgen een andere Christel in gedachten de buurvrouw van B.N.
afgelopen zondag is mien oesterholt de bruid hier 100 jaar geworden
Hoi Reny,Rondeel van de Dekenhooiman was vaandeldrager bij de harmonie meende Leoharmonie;ik bedoel dan de vader van Diny die gehuwd is met Hans Konings,dan zie ik de naam Cristel is zij je zusje;denk van wel daar ze vroeger na shool ging met mijn nicht Diny en Diny is van 1941.Remy dat had ik snel gezien dat het je moeder was.mvg
misschien is dit nog wel interessant. de foto is volgens mij genomen achter zijlstra en slagerij oesterholt je kijkt op de achterkant van de huize in de beltrumsestraat
Grappig, oom Ben en tante Mien hier getrouwd! Deze foto nooit gezien, mijn vader Jan Kiezebrink staat achter oom Ben Rondeel. Mijn moeder staat ws. ernaast, verchuild! Die vaandeldrager middenachter is de broer van de bruidegom. Reny schreef vader, maar die vader van de bruidegom overleed al op 26.11.1914. En ja, dat huwelijk was vast in 1944, 2 jaar later Kwan nicht Elly, net zo oud als ik (16 dagen na mij geboren).