Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Eduard.M.Smit
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Wat was de reden waarom er doodskopjes ingemetseld werden. Weet iemand dat?
In Bovenlichten en snijramen in Nederland
Middeleeuwse metseltekens 1.11-4 Gelderland”” staat over onze eigen “oude”Calixtuskerk
De schedels zijn mogelijk al in de tufstenen kerk ingemetseld en kunnen hebben gediend als een Memento mori (gedenk te sterven: oftewel: realiseer je dat het leven eindig is).
Overigens staan bij het artikel ook foto’s afgedrukt van Ans Luiken.
Wat leuk om mijn foto's en nu met ingematselde schedelltjes, terug te zien in het tijdschrift 1.11-4 Gelderland. Het kostte wel even moeite wan we kunnen hier op scherpinbeeld niuet meer linken, maar dat kan misschien wel op scherpinbeeld FACEBOOK.
Wat leuk om mijn foto's en nu met ingematselde schedelltjes, terug te zien in het tijdschrift 1.11-4 Gelderland. Het kostte wel even moeite wan we kunnen hier op scherpinbeeld niuet meer linken, maar dat kan misschien wel op scherpinbeeld FACEBOOK.
Ans, het linken via SIB is door de redactie uitgeschakeld heb ik begrepen maar het zou wel verstandig zijn dat de redactie ZELF een link paatst boven in de Header zodat je direct naar hun Facebookpagina kan surfen.
Gerrit ik heb het zojuist geprobeerd en op FACEBOOK kun je inderedaad weer je links kwijt en bovendien meteen foto's pubiceren. Wel leuk.
Even voor de duidelijkheid. Op facebook komt zeker niet meer te staan dan op SIB. Wij hopen dat mensen die op facebook zitten SIB ook ontdekken en we wilde de naam claimen. Dus lekker op Scherpinbeeld (SIB) blijven kijken en facebook links laten liggen.
Ik vind het jammer dat er nu ineens gebruik wordt gemaakt van Facebook, terwijl er gewoon al een site is die door IEDEREEN te bezoeken is en geen restricties heeft voor mensen die GEEN facebook account hebben.
sluit ik mij bij aan, servaas
Dan blijven we allemaal gezellig op SIB dus? Binnenkort weer SIB dag in de BRON. Ik hoop weer veel bekenden te ontmoeten op 14 april.