Klassenfoto Aloysiusschool: Foto van 1967-1968.

Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Maria Derksen
Trefwoorden
klassenfoto,aloysiusschool,leerlingen,derde klas,aloysius,school,1967/68,onderwijzer, joop derksen,jongens,edmond,ben tenbergen,tonnie kolkman,robert huisman,gerard platter, hans klein gunnewiek,hans wijcherink,tonnie lansink

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

10 gedachten over “Klassenfoto Aloysiusschool: Foto van 1967-1968.”

  1. Ik zat in deze klas. Dit is de derde klas van de Aloysiusschool 1967/68 met als onderwijzer Joop Derksen. De jongens die (ge)zichtbaar zijn zal ik hier benoemen: v.l.n.r. Edmond ?, Ben Tenbergen (achterin), Tonnie Kolkman (met bril), Robert Huisman (linkerhand onder zijn hoofd), Gerard Platter?, NN (jongen rechts van het midden), Hans Klein Gunnewiek (hand voor de mond), Hans Wijcherink (geen Wie, maar Wij), Tonnie Lansink (rechtsonder). Joop Derksen maakte veel foto’s in die tijd en ik kan mij herinneren dat hij aan huis een “doka” had waarin hij de foto’s zelf ontwikkelde, we hebben daar wel eens mogen kijken hoe dat ontwikkelen in zijn werk ging.

    Beantwoorden
  2. Wie kan er meer vertellen over die staande jongen helemaal links op de foto? Zijn naam is Edmond, maar de achternaam weet ik niet meer. Hij heeft bij ons in de 3e klas op de Aloysiusschool gezeten, waar hij op een gegeven moment heen is gegaan weet ik niet meer.

    Beantwoorden
  3. Bonnie, waar een Tribute Party al niet goed voor is. Gisteravond sprak mij een goede bekende aan die wist te vertellen dat het hier om Edmond Kupers gaat en dat hij een timmerbedrijf in Amsterdam heeft. Zijn ouders werkten toen, voor zover ik heb begrepen, in het onderwijs in Groenlo.

    Beantwoorden
  4. Ans, dat zou heel goed kunnen, ik heb in het korte vluchtige gesprek wel het woord Marianum horen vallen. Maar wie van de ouders va Edmond daar nu werkte weet ik niet meer.

    Beantwoorden

Plaats een reactie