Klassenfoto Kleuterschool Den Angang: Foto van 1955.

Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Arie Bragt.
Trefwoorden
klassenfoto,kleuterschool den angang,1955,leerlingen,schoolfeest,protestandse,school

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

10 gedachten over “Klassenfoto Kleuterschool Den Angang: Foto van 1955.”

  1. Ik denk dat de naam in 1976 onstaan is. Waar de naam vandaan komt weet ik niet. De clubavonden van het CJV werden toen van de Zaahuve naar de Angang verplaatst.

    Beantwoorden
  2. Martie, dat was een jongeren hobby-club, de Christelijke Jongeren Vereniging. Wekelijks was er een clubavond, een voor jongeren tot 12 jaar en een van 12 tot 16 jaar. Jaarlijks gingen we een weekend op kamp met de groepen. Henk gaf daar net als ik leiding aan. Ik was ook nog voorzitter, tot het in ? (zoeken we op!) opgeheven werd door te weinig deelname.

    Beantwoorden
  3. Ik hoop dat Arie Bragt de namen van de andere kinderen nog weet. Ik was toen 13 jaar en zag al die kindertjes wel naar het schooltje gaan. Staat b,v, Petrie Hubers hier ook op?

    Beantwoorden
  4. In Winterswijk is er ook een pand dat Den Angang heet. Dit staat aan de markt 46 aldaar. Ook dit is een protestant christelijke ontmoetingsplaats.
    In het zaaltje werden later schaakwedstrijden gehouden als ik mij niet vergis. Bovendien stonden de kopjes voor de koffie daar altijd al klaar, voor de gasten. Toen de bieb nog in de Noteboomstraat gevestigd was, gingen wij daar op dinsdagavond langs om de koekjes bij de kopjes weg te halen, en vervolgens gingen we met onze monden vol naar de bieb.

    Beantwoorden

Plaats een reactie