Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : André van Avesaat.
- Trefwoorden
- Memorabilia uit Groenlo : Koektrommel Meyer zalencentrum.
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Ja was het maar weer een zalencentrum Meyer toen was het altijd netjes u lijkt het wel een af braak dat doet Groenlo toch geen goed maar hopen op betere tijden
Toen Meijer dit pand in gebruik nam was de kerkmolen al 30 jaar weg…..
Johan,toen zag het er prachtig uit,Jan meyer kocht het van Jaartsveld,nu een prima binnenkomer voor Grolle lijkt wel of de bom er is in gevallen.
Van wie is nu het pand?En kan de gemeente geen opdracht geven om op te knappen?
Het pand staat er nu bij in uiterst verkrotte staat. Maar de koektrommel is natuurlijk leuk. Alleen , toen Zalencentrum Meyer op deze plek zat was de molen natuurlijk al lang verdwenen. De voorstelling is denk ik afgekeken van een foto uit het begin van de 20ste eeuw. Een slimmerik zal de betreffende foto snel kunnen opsporen.
Die betere tijden komen er ongetwijfeld. Na de val van het communisme en alles wat dat met zich meebracht is het nu de beurt aan kapitalisme om orde op zaken te stellen. De financiële en economische dictatuur waarin wij leefden was ook niet alles. Wat ik laatst in een krantenartikel opmaakte uit de woorden van wethouder Wentink is dat er reuring in de bouwval bij Meijer komt. Niets is om zo te blijven!
Was dit niet het vroegere pand van de familie Jaarsveld? Waar langs ik als klein jongetje met zekere eerbied langs moest als ik van school kwam en naar school ging? Wat een schande, dat dit nu zo’n bouwval is geworden, zeker als entré van Grolle vanuit Ruurlo en Borculo.
Frans, bovenstaande is nagetekend van een bestaande foto, zie 2e foto in het album “Villa Welgelegen”.