Fotograaf: Bennie Klein ZeggelinkCollectie: Bennie Klein Zeggelink
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotograaf
- Bennie Klein Zeggelink
- Fotocredit
- Collectie : Bennie Klein Zeggelink.
- Collectie
- Bennie Klein Zeggelink
- Trefwoorden
- Zoekplaatjes uit Groenlo :
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Voormalige directeurswoning van d’n Boerenbond aan de Winterswijkseweg
Voormalig Woonhuis Familie de Groen- schurkman naast de A.B.T B aan de Winterswijkseweg
Hallo Bennie,je weet zeker dat dit in Groenlo is,anders ga ik in Lichtenvoorde even zoeken.mvg
Kantongerecht, boven de deur in de linkervleugel (Maliebaan 10).
Ik dacht eerst aan het voormalige bankgebouw aan het begin van de Beltrumsestraat, ook een groot “officieel” gebouw van rond 1900, met natuurstenen ornamenten, maar die is het dus niet. Wel het Kantongerecht dus.
Het is in Groenlo en het staat binnen de gracht …….En het gebouw staat er nog.
Hameland Gebouw Mattelierstraat
Dirk je heb het helemaal goed……Inderdaad boven de deur aan de linkervleugel……..
Dirk gefeliciteerd
Gefeliciteerd Dirk. Wat een prachtig gebouw is dat toch he? Ik ben bijna geneigd een tipje van de sluier op te lichten betreffende de SIBBERS middag. Margriet Peters weet er iets meer van.