Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Edgar Bekkenutte
- Trefwoorden
- Strijkje Bekkenutte : Nico Maas, Broer, en Jo
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
De Drummer Theo Tielman ?
Effen dacht ik, “Wat hef dat kearltjen met den trekzak, dat pensörgel, korte bene…”
No zee’k dat hee op ne stool zit.
Nico Maas was al neet zoo lang moar at hee d’r bi’j geet zitten blif d’r helemaol niks oaver.
kijk eens Edgar weer een pracht van een foto,dit keer Nico er ook nog bij uniek.verder een goed 2011 toegewenst.mvg theo
Zie hier geen Jo Bekkennutte op staan,achter de piano is volgens mij Hennie Scholtenlo ook hij was weleens invaller bij orkest Bekkennutte.later speelde hij met Jan Groten en Hennie swing enz .
De man aan de piano is wel degelijk de vader van Edgar,Jo Bekkenutte,Heb meerdere foto´s van Jo bekeken die we van Edgar hebben,en dat kan niet missen.
Neen aan dat Edgar zijn eigen Vader toch kent
Dat weet ik wel zeker Jan.Heerlijk als je zoveel foto´s hebt van je ouders,Gr naar Rostock,2de plaats met voetbal Edgar ,1ste moet nog kunnen.
Ik heb de Bekkenutte’s nooit in levende lijve bewust gezien, al ben ik inmiddels al bijna 66 jaar. Maar ik geloof dat de pianist Jo Bekkenutte is, en Edgar zal het wel goed aan de redactie hebben doorgegeven want achterop of naast de foto zullen wel de namen geschreven zijn voor zover ze bekend waren. Zou iemand nog met zekerheid kunnen bevestigen dat de drummer Theetjen Tieleman uit Lichtenvoorde is.
Wim,Dat geluk heb ik wel gehad dat ik hun wel heb zien spelen en met zekerheid is dat Theet Tieleman:de drummer ;hij is na Henk gekomen;en klopt achter op de fotoos staan de namen,maar als ik andere fotoos verglijk kan ik hier Jo niet uit halen achter de piano.Maar dat is mijn mening en van zelfssprekend hoeven jullie deze mening niet met mij te delen.Hij was in 1952 veel gezetter zie andere fotoos.