Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Bernard Bonenkamp
- Trefwoorden
- ansichtkaarten,4 luik.
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
mooie kaart. Jaren zessig?
60
Zou best kunnen Ans. Ik kan me niet herinneren dan bij de foto rechts boven iets van een zonnewijzer (dat is het toch) in het park aan de Lichtenvoordseweg stond. Ook aan het kanon te zien is dit de eerste affuit (houten onderstel) dat er in 1948 opgekomen is.
De zonnewijzer is circa 1959- 65 ,door een gemeente architekt uit de Lepelstraat gemaakt ben zijn naam kwijt.
was de gemeente architekt soms kusters ??
de zonnewijzer stond op plaats waar nu het gedenk monument is
Nee, hij woonde Lepelstraat na Van Eisen,kom wel achter zijn naam.
was het misschien bergmans of staartjes of van der heide
Nu als je het zeg komt mij Bergmans bekent voor,Staartjes en Van De Heide waren geen gemeente Architekt. Brink en Kuster wel.
Bennie cor staartjes en jan van de heiden zijn wel gemeente architect geweest en zijn beide nog in leven van de brink was gemeente opzichter