Statistieken: 9.536 foto's in 385 albums zijn 8.521.192x bekeken en hebben 37.561 reacties. Nog 20 in de wachtrij.

Lichtenvoordseweg ?

Jaar: 1987Fotograaf: Henk MulderCollectie: Henk Mulder
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotograaf
Henk Mulder
Collectie
Henk Mulder
Jaar
1987
Trefwoorden
lichtenvoordseweg

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

2 gedachten over “Lichtenvoordseweg ?”

  1. 29 juni 2017 om 12:12

    Splitsing Lichtenvoordseweg- Oude Aaltenseweg met de woning van de fam. Emaus, daarachter de Fam. Goossens en daarna de entree van de RK. Begraafplaats.

    Beantwoorden
  2. 29 juni 2017 om 12:51

    Willie klopt. Tussen de woningen liep een zandpad, waar je eerst naar het sportveld van het Marianum kon lopen. Vandaar uit kon je links om het sportveld weer richting het kerkhof, om vervolgens naar rechts af te buigen naar de boerderij van Willem Meijer. (gelegen aan de bevrijdingslaan)

    Beantwoorden

Plaats een reactie