Parallelweg

Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Foto : Robert Jan Scholte van Mast
Trefwoorden
Parallelweg :

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

7 gedachten over “Parallelweg”

  1. Hallo Lian ??, Dit bordje staat ongeveer waar nu de bouwmarkt Multimate is gevestigd. Destijds heette het Stationsemplacement. De situatie is volledig veranderd. De Welgro is een stuk verderop in noordelijke richting aan de Parallelweg tegenover de Morgenzonstraat.

    Beantwoorden
  2. Lian ??, Of die huizen vroeger plattedaken hadden weet ik niet meer maar ik heb even via Google Earth gekeken en zie toch voornamlijk puntdaken.

    Beantwoorden
  3. Hallo Gerrit.Okee dan,dat wist ik niet.
    Ik dacht altijd dat ze daar platte daken hadden.
    Dan weet ik dat ook weer!
    Groeten Lian

    Beantwoorden
  4. Lian heeft deels gelijk. In de bocht richting Laantje van Lasonder staan of misschien wel stonden wel degelijk huizen met platte daken. Te Bulte – Krabbenborg – Spekschoor.

    Beantwoorden
  5. Rechts op de achtergrond de gebouwen van de ABTB.Waar het bordje staat liep vroeger het spoor Winterswijk – Groenlo – Eibergen.

    Beantwoorden

Plaats een reactie