Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : J.G.W Konings-Wiegerink
- Trefwoorden
- groenlo 700 jaarstad,1977,optocht,beltrumsestraat,vlaggen,publiek,kijkers,mensen, versierde wagen
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
al weer de Beltrumsestraat met rechts als fort bakkerij Nales.
Wat is dat voor karretje waar die in het wit geklede mannen naast lopen?
Het z.g. Jöddenspuitje van de brandweer.
In het pand links in beeld woonden tot in de oorlog de ouders van Nico Maas.
En iets verderop zat Bax met de bussen. Ben er als kind vaak binnen geweest. Nu bijna ondenkbaar, dat er ooit bussen hebben gestaan.
Beste redactie, hoe zit het toch met die prachtige film over Groenlo 700 jaar vestingstad? Hij is er niet meer en ook op youtube niet meer te vinden, not available.
Gerrit Buijting heeft de film wel zelf opgeslagen en naar mij toegestuurd maar ik kan hem met media player niet aan de praat krijgen. Redactie, weet U raad?
Beste Ans Luiken
als je media player classic
download kun je het afspelen
Hallo Ans, het fort/kasteel is de winkel jerseyhuis Poortman, de stoffenzaak. De winkel van mijn vader Cor Poortman en mijn moeder Janny Poortman Brandenbarg. Het huis waar ik grotendeels mijn jeugd heb doorgebracht. De familie Heijmans woonde er rechts naast en daarnaast pas bakker Nales. Tegenover ons woonde toen Dick Dikken met zijn sportzaak.