Telefoonboek uitgave augustus 1958

Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Coll : Hans van Uem
Trefwoorden
Telefoonboek uitgave augustus 1958 :

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

7 gedachten over “Telefoonboek uitgave augustus 1958”

  1. schitterend dat oude telefoonboek! Er komt nog meer toch? Ik ben benieuwd hoeveel mensen er in groenlo in 1958 telefoon hadden. ooit heb SIB nog eens nummers gepubliceerd uit de jaren 20 die ik van het internet gfehaald had. Dat waren er niet veel.

    Beantwoorden
  2. Ans, wij publiceren een deel uit het telefoonboek aangaande Groenlo. Maar eest de inleiding, hier staan zeer leuke teksten in b.v. hoe pak ik de telefoon op, hoe antwoord ik enz enz. Daarna plaatsen wij de bladzijden met de telefoonnummers van Groenlo op alfabet. Mvrg de redactie

    Beantwoorden
  3. Redactie, toch wel 1 bladzijde per keer! Die foto van mijn broer Jan als kabouter met sprookjesstad kan ik wel vinden in de zoekfunctie maar is verder niet aan te klikken en is ook niet op de homepage te zien geweest.

    Beantwoorden
  4. Gerrit en Ans, de foto met de kabouters staat gereserveerd op datum, in het album sprookjesstad. Deze foto is voor de bezoeker alleen nog niet te openen. Dit gebeurd wanneer de ingegeven datum bij deze foto passeerd. Dan wordt de foto voor de bezoeker zichtbaar in het album sprookjesstad, en wordt hij ook automatich geplaatst op de home pagina. Mvrg de redactie

    Beantwoorden

Plaats een reactie