Jaar: ±1940Collectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- ±1940
- Trefwoorden
- winterswijkseweg,1940,a n w b bord,bord,richtingaanwijzer,huis
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Dit is op de kruising met de oprit naar de Twenteroute richting Doetinchem. Op de plaats van deze af te breken arbeiderswoningen staat nu de woning van de fam. Offenberg. De reden van sloop is me niet bekend, maar het lijkt me eind jaren 60, begin 70? Aan de kap te zien kon er ook nog wel eens brandschade zijn. Wie weet er meer van?
Aan de wegwijzers dnek ik te kunnen opmaken dat de rondweg er al was. Wanneer is die aangelegd. En wanneer is de woning van de Reus en Offenberg gebouwd?
Aanleg rondweg is begonnen in 1986, gereed 1988. In 1988 is dus pas de kruising op de Winterswijkseweg aangepast. Deze foto’s is dus ouder.
Op de borden staat ook geen wegnummer terwijl dit volgens mij na de aanleg van de rondweg wel het geval was.
Ik dacht dat dit het huis van de Fam.Hoiting schilder was, die woonden er in de jaren 1950/60. Een van de jongens van Hoiting is verdronken in de Ballassputte in Eibergen in de jaren 50.
Hier woonde inderdaad oa Hoiting, maar ook mijn vader Bertus Roerdink (zoon van Kobus Roerdink en Mientje VanUem) is hier geboren (1941) en volgens hem zijn deze huizen midden jaren 70 afgebroken, waarna de fam. (Theo?) de Reus en Mevr. de Reus er hun huizen bouwden. Theo (?) was volgens mij chauffeur op een van de bulkwagens van de ABTB.
Dit huis was eigendom van de fam. J.Th. Hoijtink. Na het overlijden van J.Th. Hoijtink is het huis, eind jaren ’70 verkocht aan de fam. de Reus. Op de foto is te zien dat met de afbraak van het huis door de fam. de Reus is begonnen en vervolgens op dezelfde locatie een nieuw huis is gebouwd. Info: Theo Hoijtink, jongste zoon van J.Th. Hoijtink.
Als ik het goed heb was de heer Hoijtink post bode
De hoijtink was inderdaad postbode. Ik heb van hem een mooie foto in zijn PTT-uniform. Hoe kan ik deze foto op de site laten zetten?
Hallo Ryan als je op deze site op home klikt daar staat precies hoe een enander werkt