Jaar: 10 mei 1952Collectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Coll : Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- 10 mei 1952
- Trefwoorden
- winterswijkseweg,garage hein arink,1952,personen,frits te beest borculo),paul wielens, jan ? de vertegenwoordiger,truus wamelink,hein arink eigenaar,toon averdonk,herman woltaar,zittend v l n r tonny paus,firing uit winterswijk,egbert smal,hendrik pelle
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Hein Arink, heeft de eerste ambulansche aan het zieken huis geschonken,circa 55a60jr geleden.
Daarvoor ging alles met de taxi van Freyer, achterbank er uit en de brancard via de kofferbak naar binnen. Heb er zelf, na mijn ongeluk in de Mattelierstraat in 1952, als 9 jarige in gelegen.
Beste Gerrit,allereerst ben je als kind goed over dat ongeluk heen gekomen,voldoende voor mij is ja of nee.Gerrit jij haalde Freyer aan,hij kwam jou en velen ophalen,zie hem nog voor mij met zijn lange witte jas vaak had hij zuster Delsing bij zig, of zuster non Angelika.Ik kan mij deze 2zusters heel goed herrinnegen,terwijl ik er gelukkig in die tijd nooit ben geweest,over deze 2zusters werd altijd gesproken.Ik hoorde wel eens dat deze zusters even goed waren als dockters.Nu is mijn vraag ,Freyer zijn vrouw was dat ook geen Delsing ,of heb ik dat mis.Freyer had altijd een dikke sigaar aannet als zijn hulp Jan Gemming van het hofken waar Ans haar opa woonde.gr
Bennie, je bedoeld Jan Gebbink, wij noemden hem altijd “Jan sigaar”. Of mevr. Freyer van Delsing was weet ik niet, kan het mijn moeder vragen. Zij had een handwerkwinkel op de hoek van de Nieuwstad.
Gerrit,zal nog eens iets in brengen,jij hebt het over die handwerkwinkel,weet je toen Freyer dit huis kocht dat er toen ook al een handwinkel is geweest,zal jou de naam noemen te Broeke,wie weet kan je moeder dit nog herrinnegenGerrit,ik bedoelde inderdaat Jan Gebbink ,maar jij had het al begrepen dat het fout geschreven was.gr
Beste Bennie.De vrouw van Frans Frijer is een geboren Voorbeltrumse.Ze heet Marie Borgijink.En volgens mij is de heer Freijer een geboren Zwitser. gr.
Franz Freyer was Hongaar
Hr Wellink geen onbekende naam voor mij ,dus geloof je direkt.Maar nu wij bezig zijn,mijn moeder had het altijd over Borgijink,ze had er in 1915 gewerk ,zijn of waren het scholte boeren.gr
Hey Gerrit.Frans Freijer was dus geen Zwitser,maar ook geen Hongaar.Ik heb een fam.lid gesproken en hij is een Oostenrijker.
Is Frans F. niet meegekomen met de kinderen die na 1918 hier op vacantie kwamen? Ik weet niet beter dan dat het Hongaarse kinderen waren Zuster Aseloz (wijkverpleegster in de jaren 50) was er een van….