Grolsch Museum

Jaar: 1988Collectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Coll : Eduard.M.Smit
Collectie
Eduard.M.Smit
Jaar
1988
Trefwoorden
grolsch museum,notenboomstraat,museum,oude stadsboerderij,kanon,gevel

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

10 gedachten over “Grolsch Museum”

  1. Ans,je kunt gelijk hebben,maar kan mij niet herinneren dat er tussen Brandenbarg en Te Bogt een huis heeft gestaan,het was immers een uitrit vanNales en Oosterholt

    Beantwoorden
  2. Jan Luiken nr a293 ,Weeink nu bieb a295 Groothuis en gw Te Broeke 296 W Brandenbarg 297nu museum 298 te bogt.Ans waar is nr 294.
    Te Broeke was de klokkenluider van de Protsts;kerk bijnaam;De klokenluider van de Notre dam.Zijn tuin had hij Mazenvonder met heerlijke sint jores appels,even n;kruisje maken,heb er wel eens gepikt,deze appels heb ik nooit weer gezien,mooie gele vroege appel.

    Beantwoorden
  3. Ans ,het woord zeg het al,
    Job staat voor armoede,Te Broeke vertelde ook altijd,doar haal ik neet enen appel af want n;ander helt ze er wal af,Heb ie dat als buurdeerne nooit e hoart van oe vader,ja toch

    Beantwoorden

Plaats een reactie