Jaar: 1988Collectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Coll : Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- 1988
- Trefwoorden
- grolsch museum,notenboomstraat,museum,oude stadsboerderij,kanon,gevel
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Zoals je hier duidelijk kunt zien stond er nog een pand tussen weeink-ban Scvhaijck en de stadsboerderij
Ans,je kunt gelijk hebben,maar kan mij niet herinneren dat er tussen Brandenbarg en Te Bogt een huis heeft gestaan,het was immers een uitrit vanNales en Oosterholt
Bennie, die in-uitrit is het nu nog.
Ja Martie ;die horen ook bij die genoemde huizen,good goan,
Bennie, J. Oostendorp sprak bij een andere foto over de museumboerderij en cafe Weeink. Daar stond nog een pand tussen meldde ik.
Jan Luiken nr a293 ,Weeink nu bieb a295 Groothuis en gw Te Broeke 296 W Brandenbarg 297nu museum 298 te bogt.Ans waar is nr 294.
Te Broeke was de klokkenluider van de Protsts;kerk bijnaam;De klokenluider van de Notre dam.Zijn tuin had hij Mazenvonder met heerlijke sint jores appels,even n;kruisje maken,heb er wel eens gepikt,deze appels heb ik nooit weer gezien,mooie gele vroege appel.
wij noemen ze st jobke appel
op weenink zlt nu een tand tech nieker
Zo leren wij nog eens iets over appelrassen. Sint Jobke? prachtige naam.
Ans ,het woord zeg het al,
Job staat voor armoede,Te Broeke vertelde ook altijd,doar haal ik neet enen appel af want n;ander helt ze er wal af,Heb ie dat als buurdeerne nooit e hoart van oe vader,ja toch
Bennie die tuin van te broeke was die niet aan de halve maanweg ? ik zag hem daar zo vaak naar toe gaan toen ik nog op de brouwerij werkte