Anneke Peer: Stations Koffiehuis

Jaar: 1946Collectie: Eduard.M.Snit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Coll : Eduard.M.Smit
Collectie
Eduard.M.Snit
Jaar
1946
Trefwoorden
anneke peer, stations koffiehuis, koffiehuis, stationslaan, jo peer, horeca, koffie,

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

9 gedachten over “Anneke Peer: Stations Koffiehuis”

  1. Het pand, zoals ik dat op deze foto zie, ziet er uit als een historisch monument. Zie die ballustrade boven de uitbouw, net zoals die zich op het dodenhuisje bij het Joods kerkhof bevond. (bovendien bij het voormalig lijkenhuisje bij het gasthuis) (allermaal ongeveer in dezelfde periode gebpuwd?) Wie zegt dat dit pand afgebroken wordt? Is dit niet echt een nosalgisch pand waar een liefhebber zich helemaal zou kunnen uitleven op de restauratie ervan?

    Beantwoorden
  2. En er zijn nog twee zussen en een broer.voornamen vergeten,de ene dame was gehuwd met Joepe smid en de andere dame was gehuwd met Kwak,Peer had een zoon die zeer bekent was door zijn voetbal.

    Beantwoorden

Plaats een reactie