Jaar: ±1930Collectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Coll : Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- ±1930
- Trefwoorden
- kerkmolen,karkemólle,1930,langewal,grolle,1907,waterstaatskerk,r k calixtuskerk, vervangen,afgebroken,gesloopt 1938,molenaars,duunk,stuiver,jans,lutjenhuis, koenderinck,krol,llaatste molenaar,jan reijerink
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
het huis van de dames Wiegrink stond er nog in 1968.
In dat jaar woonde gynaecoloog dokter Wagenaars met zijn gezin in deze woning.
ja BERtha en KAtoo, de dames Wiegerink.
Daarna woonde er inderdaad de weduwe van notaris Wolters.
Wordt hier gesproken over Huize Berka?
Hier heeft mevrouw Wolters, weduwe van Notaris Wolters gewoond. Daarna de familie van Maarseveen.
na mevr wolters heeft er de toenmalige internist dr.nielander gewoond. daarna de eerste giniacoloog van het zieken huis dr. maarse veen en niet dr wagenaar deze is pas naar groenlo gekomen toen het huis al weg was overigens toen het afgebroken is is dr. maarseveen gaan wonen in het huis van raats aan de lichtenvoordseweg en wel op de onderverdieping op de bovenverdieping woonde een heer jansen leraar aan de h.b.s.
herstel: wagenaar moet zijn maarseveen
Ook heeft hier de familie Miedema gewoond. Miedema was direkteur van de Agrarische school aan de Van Gaalenstraat. Later is de familie verhuisd naar de Winterswijkseweg.
Ik kan me nog herrineren dat er een soort boerderijtje heeft gestaan waar nu ongeveer de ingang van het verpleeghuis is daar heeft de fam. Zeeman gewoond hij was de onderhouds monteur van het ziekenhuis hij had zo’n hese stem is later verhuisd naar de mauritsstraat
sorry de naam van deze man is niet Zeeman maar van Zeeland,(hij heeft vroeger wel gevaren)