Jaar: Dia.14 mei 1963Fotograaf: Eduard.M.SmitCollectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotograaf
- Eduard.M.Smit
- Fotocredit
- Foto. Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- Dia.14 mei 1963
- Trefwoorden
- lepelstraat,woning,fam meijer,cafe meijer,,meijer,dubbele,fam andriga,holkenborg,molenweg.
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Woningen van Holkenborg en Goossens zijn op deze foto al önbewoonbaar” verklaard. Opa koenders heeft het pand reeds in gebruik voor zijn oud papieropslag; zie raam rechts.
Sorry, “onbewoonbaar”
Hier nog ne kere….. Joke met euren jas
Bernhard ,ik zet den jas op MARKTPLAATS
Joke…..
Dat op marktplaats zal denk ik niets brengen. Op dit moment worden er daar maar liefst 1019 rode jassen aangeboden. Wat mij betreft kan dit het begin worden van een SIB ruilbeurs, een nieuw onderdeel op SIB. Jij plaats die rode jas en wellicht wil iemand ‘m met je ruilen…. voor een ladder…. of een baike ?
Bernard,
Opa Koenders was toch de INTERNOS voorman? Hij heeft ook een papieropslag gehad in een boerderijtje aan de Papendijk, ongeveer 25 jaar geleden, toch? Zijn daar nog foto’s van?
Woonde Brockotter dan weer links van Andringa? En Paul, er staat me iets van bij dat er ooit een jubileumuitgave is verschenen over Internos. Daar zal vast iets over opa Koenders ingestaan hebben.
Groenlosche Gids? Geldersche Bode? wellicht in een archief.
Maertie zijn die oude kranten niet op microfilm te zien in het museum?
Beste Ans,
Van de site van INTERNOS:
Een van de hoogtepunten in de geschiedenis van “Inter Nos” was het televisieoptreden bij Mies Bouwman in het programma ‘een van de acht’ in 1975.
Opa Koenders werd voor het voetlicht geplaatst en zong zijn befaamde lied ‘De Hampelman’. Nog steeds wordt over dit optreden in Groenlo nagepraat.
ik kwam opa Koenders meteen tegen op die mooi site van <internos. Jammer heb ik die muziek van de Hampelman niet gevonden. Toen hadden ze zeker nog geen YOUTUBE
Ans, Hopelijk heeft de mannenzangvereninging Inter Nos nog een opname daarvan liggen en stelt die ter beschikking van SIB.