16_gait

Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie W. Dieker
Trefwoorden
Gerrit klein Nienhuis (beter bekent als Gait v.d .Scheuter) uit Groenlo. Deze man was werkzaam bij de Grolsch. Op deze foto tapt hij een glaasje bier uit de kraan. Hiervan is ook een reclame bioscoopfilmpje voor de Grolsch gemaakt en ook vertoont in de bioscoop.

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

10 gedachten over “16_gait”

  1. Halllo Marian en Jan,jullie zijn voor mij geen onbekenden.Hebben jullie gisterenavond gekeken naar tv Gelderland.daar waren onze Grolse bierkenners aan het proeven,nu is het wel moeilijk laat ik dat wel even vermelden voor dat ik een hoop kritiek over mij heen krijg.Maar wat gebeurde er onze kenners hadden de voor keur voor Scholten brauw van de Aldi.En ons pilsje Grolsch was nr 3.groetjes .

    Beantwoorden
  2. Ja, dat was een knap staaltje van onze grolse wind (ahum). Vooraf bluffen en achteraf met een grapje weglachen. Ook grappig dat Ben Weenink ook dacht die z’n biertje herkende.
    Dus allemaal naar de Aldi volgende week

    Beantwoorden
  3. Inderdaad, dit was gewoon een afgang van die “echte Grolschen”. Ik was overigens even blij buiten Grolle te wonen! Volgens mij hadden ze niet eens in de gaten dat ze afgingen!

    Beantwoorden
  4. en straks zeggen dat dat schulten-brau van Aldi eigenlijk nog een beetje Grolsch is omdat Aldi ook op de sliem iets heeft staan. Sorry, ik kon niet laten dit even aan te geven..

    Beantwoorden
  5. Gisteravond hadden wij het er nog over onze bierkenners.Maar het is heel moeilijk waarom,er zijn brouwerijen in Nederland en
    Duitsland die bottelen voor Aldi
    en meer grote supermarkten.Schulten Brauw komt van een hele bekende bierfabriek meende Braunswijk dl. En zo gaat het ook met meer andere produkten ,maar dat zal jullie ook wel bekent zijn.

    Beantwoorden
  6. Als je Scholten Bräu aanklikt op Google heb je zo 10 verschillende site,s over dit lekkere bier .SCHULTEN BRÄU EDELPILS word gemaakt in Bocholt Westfalen bij Braurerei Martens 4,9% alc vol,Het bier van LIDL OETTINGER is ook lekker .proost gr siegfried

    Beantwoorden
  7. Ik vond de uitzending matig. Groenlo had veel positiever voor het voetlicht kunnen komen. Er is bijvoorbeeld helemaal geen contact geweest met de VVV heb ik begrepen. Er zaten ook wel leuke zaken in maar dit had veel meer moeten zijn. Maar goed Groenlo kwam er nog wel goed af alleen die zogenaamde bierkenners zullen het nog lang moeten horen denk ik. En weer kwam het vestingstadbeleid niet goed voor het voetlicht al of het protest van Red de bomen HET VESTINGSTADbeleid is. Dit is weer heel makkelijk scoren. OP de vraag wie er voor de bomenkap is durfde ook bijna niemand z’n hand op te steken. Natuurlijk bang dat z een microfoon onder de neus geduwd krijgen. Conclussie leuke uitzending, mooi meegenomen voor Groenlo, maar hier had VEEL meer uigehaald moeten worden. Gelukkig weten WIJ Grollenaren wel beter wat Groenlo allemaal WEL te bieden heeft. En wat er straks nog allemaal gerealiseerd gaat worden.

    Beantwoorden

Plaats een reactie