Jaar: Dia sept 1987Collectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- Dia sept 1987
- Trefwoorden
- deken hooijmansingel,,voorstraat,1987,voorkant, voormalige tramstalling,spoor,tram,lag,langs,de voorstraat,stalen golfplaten,1987 gesloopt
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Ik heb hier in de late jaren zestig begin jaren zeventig van de vorige eeuw veel gespeeld met Theo Stoverink en Hans Wiegerink. Deze twee waren klasgenoten van me en woonden tegenover deze ijzeren tramloods.
Het gietijzeren hek dat hier op de voorgrond te zien is, is later naar de overkant van de straat verhuisd. Dient nu als hek voor de voortuintjes van nr 67 en 69
Hr Kamperman;hier heeft ook de hr Hemelman gezeten,naar lang denken schoot mij dit binnen.Hij ging in mijn tijd 1947 hier naar toe zijn garage; Tramstraat; woonde Beltrumsestraat;en van hier is de garage Groenneweg gegaan[nieuwe Groeneweg;ik wist had wat vergeten maar gelukkig is mijn verstand met 77 jaar er nog en kan dit vermelden
“en van hier is de garage Groeneweg gegaan ”
Volgens mij heeft Hemelman toen nieuw gebouwd aan de Buitenschans inclusief woning. Het pand dat later is overgenomen door Kamperman.
TIS DE LAATSTE DAGEN RUSTIG OP DE SIB.,EERST WEER DE LETTERS VERANDEREN ;DOEI.
Bennie, gewoon even aan de linker kant de knop CAPS LOCKS indrukken en het klopt weer.
Oke Richard,Richard weet jij de naam van de garage houder Lichtenvoordse weg voor Diepemaat;hij heeft zich toen met motor races in Hengelo dood gereden.
Richard Naam schiet mij net binnen M de Ruiter garage houder coureur.