Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Eduard.M.Smit
- Trefwoorden
- grolsch,werknemers,gleunigen,oosterholt
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
De linker persoon is Kobus de Groen, voormalig directeur
Waar zou die man met die zwaaihaak dat gereedschap voor gebruiken?
Het lijkt wel een meetapparaat.
Kan ook zijn dat het een stuk kuipersgereedschap is stel ik me zo voor (biervaten)
Dat gereedschap is een passer,om de afmeting van de deksels en de bodems te bepalen
Is het zeker dat deze foto van 1903 is?
Bij mijn weten is de heer Kobus de Groen omstreeks 1895 geboren, want hij heeft bij mijn schoonvader in de klas gezeten en die was van 1895.
Staan die mannen links in het gezelschap op rails? En wat is dat grote ronde ding op de achtergrond, een biervat op wielen?
Mijn grOotvader staat op deze foto.Boveste rij middelste persoon Hij is geboren op 29-12-1883 op het moment van de foo zou hij dus 23jaar zijn zou kunnen weet ik niet. Wel is het zo dat de heer Theo de Groen afkomstig van oorsprong uit Zevenaar de broUwerij in 1897 gekocht heeft van ene heer Koolwijk. Of de heer de heer kobus de Groen toen al geboren was zou je kunnen achterhalen door een kijkje te nemen in het bevolkingsregister van de gemeente Groenlo,
Bedankt Herman, bovenste drietal met de pet schuin op het hoofd? Is hij , de middelste, dan bijgenaamd “den gleunegen”? Als hij daar een jongeman van 23 jaar is zoy de foto kunnen dateren van 1903. Zou het niet logisch zijn dat de persoon links dus Theo de Groen is?
De oorspronkelijke foto is veel groter. Die foto staat in het boekje “Groenlo gisteren vandaag”. Bij dat onderschrift staat dat de op bovenstaande foto de linkse heer op de voorgrond J. de Groen is met daarnaast Th. de Groen jr. Dhr. Th.J. de Groen sr. staat op de foto in dat boekje ook afgebeeld.