Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Diversen
- Trefwoorden
- panorama,slachthuis,klk,spoor rails,rail,spoor
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Dit is niet de steenfabriek maar het slachthius k.l.k op de voorgrond zie je het voormalig stationsamplacement
Wij hebben de naam veranderd, bedankt voor uw reactie
Hallo SIB-ers, is dit het pand waarover we het hebben bij de foto van de Luto, waar gesproken wordt over Huidenhandel Heijmans – Matrassenfabriek Gosselink enz.? Ik had dit pand ergens op een luchtfoto gezien op het WWW. Daar ben ik nog steeds naar op zoek, ik dacht dat die uitgegevenwas door Bramer.
Gerrit, Dit is het pand waar we het steeds over hadden. Alleen, kijk eens naar die witte banden op de muren, het lijkt wel of er nog een zolderverdieping bijgekomen is… het duidelijikst zie je dat als je 2 maal scherpinbeeld opent en dan de foto’s met elkaar vergelijkt. Maar dit is OVERDUIDELIJK de KLK!
Ans, welke foto moet ik er naastzetten voor de vergelijking, als je de Luto bedoeld denk ik dat dit niet hetzelfde gebouw is.
Ans, dit laat ik aan jullie over maar zo ken ik niet het slachthuis,wel herken ik de huisjes waar ook mij oom woonde.
als dit de KLK is waar staat dan het “Luto”gebouw?
Ans zo als ik hier boven vermelde ken ik niet hier het slachthuis KLK .de klk was niet hoog.
Ans. je bedoeld het gebouw “Boers”, dat staat meer naar rechts en niet op deze opname. Als je goed kijkt dan kan je zien hoe de Stationslaan loopt, kenmerkend is daarbij “de Kimpenkamp” met zijn loggia. Bovenstaande opname is zeer waarschijnlijk vanaf de schoorsteen van de steenfabriek genomen. Aan de linkerkant zie je de vroegere Fietssteeg, later Spoorstraat. Dit is een zeer vroege opname van het stationsemplacement en als ik het goed heb dan staat de maalderij van Fornier/Huis in’t Veld later Beusink er nog niet op. Graag jullie mening hierover.
Ja Gerrit, De Kimpenkamo met de loggia herken ik. Dan moeten een heel eind rechts buiten beeld pakuis Boers en het station staan. Had de KLK zo’n hoge schoorsteen? Uit welk jaar zou deze foto toch dateren?