Jaar: 1940-1945Collectie: Tonnie Schartman
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Collectie
- Tonnie Schartman
- Jaar
- 1940-1945
- Trefwoorden
- Vrienden clubje uit vervlogen tijden,personen,kar, Grada Schartman,Bernhart Rondeel,te Molder.
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Tonny;is links je Moeder.
De rechtse dame kan nog wel eens een te Molder zijn.Willy ;august broers van haar..
Zal mij eens benieuwen of er nog een antwoord komt of dat deze foto ook weer onbeantwoord blijft..Tonny [neef] wakker worden.
Na een kortstondige vakantie zal ik voor de inmiddels ongeduldig wordende sibbers proberen de personen op deze foto een naam te geven. Vlnr: 1 Grada Schartman mijn Moeder. no: 2 denk dat dit Bernhart Rondeel is. no: 3 voor mij onbekend. no: 4 is inderdaad een meisje van te Molder volgens mij heeft zij in Engeland gewoond op latere leeftijd,voor de rest de locatie is bij mij niet bekend.
Tonnie bedankt voor je aanvulling op deze foto, de namen staan inmiddels onder de foto.
Tonnie ;kende je moeder en mejuffrouw Te Molder gelijk;ze was gehuwd met een Engelsman en woonde England.mvg
Tonnie;zal ik je vertellen wie rechts die mevrouw is midden Tante Grade van Ome Karel.en inderdaat de voerman is Bernard Rondeel hij was ook met een van de Walle gehuwd ;meisjes naam maar Tante Grade was ook Van de Walle;dus opgelost.
Het meisje links is niet Riekie te Molder die in Engeland woonde, maar haar oudere zus Diny. Zij heeft in Epse gem. Gorssel gewoond.
De mevrouw naast haar is mijn schoonmoeder M.H. te Molder-Schutten, zij was de echtgenote van de welbekende bierbrouwer August te Molder.
Annie geweldig deze reactie ik wist wel dat de dame rechts van Te Molder was omdat ze vriendin was van mijn moeder maar de rest was een gokje,de tweede dame van rechts was voor mij onbekend blij dat de goede namen nu bekend zijn. Ik zou hierbij de redactie ook willen verzoeken om de ontbrekende namen onder de foto te plaatsen. bvd.
Bennie zie reactie hier boven van Annie Te Molder – Hemeltjen,mijn peettante Grada Hessling kon het niet zijn die heb ik veel te goed gekend.