Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : F. de Jong.
- Trefwoorden
- familiefoto,familie tops,tops,familiemannen,vrouw,kind,muur
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
de tweede van links boven lijkt er wel een van van de zand
De foto moet gemaakt zijn vóór 1 november 1936. Toen overleed mevrouw C. Th. Tops-van Alphen (geboren Amsterdam 1877). Het gezin van broodbakker H.J. Tops (geboren Groenlo 1877) telde 6 zonen en 1 dochter. Twee van de zonen werden bakker, eentje werd elektricien: Antonius Theodorus Joseph (1907, bakker); Nicolaas Johannes (1908); Bernardus Henricus (1909, elektricien); Johannes Antonius (1913, bakker); Franciscus Cornelis (1914); Martina Jacoba Maria (1916) en Wilhelmus Johannes (1921). Gezien de leeftijd van deze jongste is de foto begin jaren dertig gemaakt, denk ik.
Misschien bij het 25-jarig huwelijk, op 19 juni 1931?
Was hr Tops er tegeover een broer van de bakker,ik bedoel de Tops met kleding.ze woonden beiden Lievelderstraat,bakker had nr a 31 en F C Ac Tops a 31.
Ik hoop de Frits nog meer foto’s heeft van Tops a/d Lievelderstraat, want volgens ons moeder (inmiddels overleden) heeft daar op de hoek ook een pomp gestaan in de tijd dat Groenlo nog rijkelijk was voorzien van waterpompen, maar tot op heden heb ik nog geen pomp op kaarten/afdrukken kunnen vinden. waarnemen.
Op 3 juli aanstaande brengen Wily Lansink en ik een bezoek aan Frits de Jong in Borculo en we hopen jullie daarna met nog veel meer mooie foto’s te kunnen verrassen.
de huizen /panden zonnestudio en Marcellino zijn typische jaren 30 panden. DE foto moet dus voor of begin jaren dertig gemaakt zijn , als de familie achter of voor het huis staat,
Jan en Mariet weet je nog bij die Wintersewjkse pomp?
Klopt Ans was gezellig, sorry v/d slip op ut toetsenbord.