Stickers uit Groenlo : Groenlo Gildestad.

Collectie: Nico Tijdink
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Nico Tijdink
Collectie
Nico Tijdink
Trefwoorden
Stickers uit Groenlo : Groenlo Gildestad.

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

7 gedachten over “Stickers uit Groenlo : Groenlo Gildestad.”

  1. Van deze afbeeldingen zijn ook gele vlaggen van gemaakt met de afbeelding van de kleermaker en de woorden ‘Groenlo Gildestad’. ‘Groenlo Gildestad’ was toch gelijk met Groenlo 700 in 1977? Kan iemand dat bevestigen?

    Beantwoorden
  2. Ans, ik denk dat de naam is afgeleid van een combinatie van Harrie Halleriet en zoiets als Materiaal Verhuur, kort je het in dan krijg je Harmat. Dat vermoed ik dus, in ieder geval heeft het huidige Harmat Varhuur VOF aan de Troelstrastraat in Groenlo tegenwoordig het telefoonnummer 463004 en op de sticker staat hun oude nummer uit 4 cijfers, 3004. Bij latere uitbreidingen van de telefoonnummers in Groenlo zijn hier een 4 en een 6 voorgekomen.

    Beantwoorden
  3. Harmat staat voor de afkorting Harrie Halleriet en Mattie Wijnen. Deze 2 hadden vroeger samen een bedrijf. Nu heeft Harrie z’n eigen bedrijf op de Sliem en doet in verhuur van toiletwagens, kassa’s en artiesten units voor evenementen.Zijn vrouw heet Ria.

    Beantwoorden

Plaats een reactie